Lampiony

Lampiony

Autor: Katarzyna Bonda

Trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.

Hipnotyzująca Łódź. tajemnicze miasto. które nikomu. kto choć raz się w nim znalazł. nie da już o sobie zapomnieć. I Sasza Załuska. która będzie musiała stawić czoła szalonemu podpalaczowi.

‚Lampiony’ – kolejna po ‚Pochłaniaczu’ i ‚Okularniku’ część bestsellerowej serii ‚Cztery żywioły’ Saszy Załuskiej.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 33.5


Modlitewnik czcicieli św. Józefa

Autor: Bożena Hanusiak

„Święty Józef stanie się świętym trzeciego tysiąclecia” – tę prawdę przekazała nam francuska mistyczka. Także św. Jan Paweł II w adhortacji Redemptoris Custos wskazał na św. Józefa jako na tego. którego należy w szczególny sposób czcić i na nowo odkryć dla Kościoła. bo to opiekun każdego z nas na obecne czasy.

Warto uczynić ze św. Józefa patrona naszego codziennego trudu. Zwracajmy się do niego ze wszystkim. co nas trapi. obciąża. wierząc. że nas wysłucha i nam pomoże. bo już Teresa Wielka głosiła: „On w sposób dziwnie skuteczny wspomaga każdą duszę. która mu się poleca”.

 

W najnowszym wydaniu Modlitewnika czcicieli św. Józefa zawarte są między innymi:

Akt oddania się w opiekę św. Józefowi

Modlitwa św. Piusa X do św.

:

Cena:


ISBN

9788328711297: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/nie-odkladaj-zycia-na-pozniej-joanna-godecka-141687u

Cena:


Nieodpowiednia dziewczyna

Autor: Harrow J.

Gdy cały świat jest przeciwko. a serce i rozum nie współgrają. może wydarzyć się wszystko…

Eve to młoda. zdolna tatuażystka. Stroni od mężczyzn i nie wierzy w miłość. Natura buntowniczki i skóra pokryta tatuażami sprawiają. że ludzie oceniają ją dość jednoznacznie.

Daniel to jej kompletne przeciwieństwo – wychowany w kochającej rodzinie. dobrze wykształcony. szarmancki. Zawsze wie. jak się zachować… do czasu. gdy spotyka Eve. Zjawia się w jej salonie razem z Alice. swoją dziewczyną. z zamiarem zrobienia sobie miłosnych pamiątek na skórze. Od pierwszej chwili ulega niespodziewanej fascynacji młodą tatuażystką i wbrew rozsądkowi postanawia poznać ją bliżej. Nie ma pojęcia. że ich drogi przecięły się już wcześniej…

Wydawnictwo: Zys

Cena:cywilizacja arabska, pobierz:pdfepubmobiwięcej, barbi i sekret wróżek, wielki ogarniacz życia we dwoje, słowa w ciemnym błękicie, felix koneczny, silmarillion audiobook pl, wirus paniki, serce gangstera pdf, pwsz kalisz praktyki, dom z dwiema wieżami, powiedz coś po, kultura narcyzmu, miasto szczęśliwe montgomery, płomień i krzyż tom 1, wanda broniewska, gdzie słuchać audiobooków, naprawdę spoko autor, małgorzata rogala ważka chomikuj, psychologia książki pdf…