Opowieść prostytutki

Opowieść prostytutki

Autor: Leo Belmont

Młoda kobieta opłakuje zamordowanego męża. Przypadkiem zaczyna podsłuchiwać rozmowę dwóch kobiet. które zatrzymały się akurat pod jej oknem. Okazuje się. że to prostytutka zwierza się koleżance z niezwykle ciężkiej nocy. Pozornie obie bohaterki dzieli wiele różnic – od statusu społecznego po życiowy bagaż. Jednak opowieść prostytutki udowodni. że jest inaczej…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Inspektor Parma i afera środowiskowa

Autor: Christopher Siemieński

Tym razem inspektor Parma tropi afery ekologiczne. Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon. którego żona. naukowczyni. zaginęła przed siedmioma dniami. Czym zajmuje się w swoim laboratorium pani Bizonowa. co łączy ją z pozostałymi zaginionymi i jaką rolę odgrywa w tej historii smog? Tym razem sprawy toczą się wokół zagadnień związanych z ochroną środowiska i wpływem zanieczyszczeń na życie na Ziemi.

Kolejny tom przygód dzielnej detektyw Parmy i jej wiernego asystenta Szperka.

„Świetna książka. która w formie powieści detektywistycznej tłumaczy dzieciom najważniejsze problemy i wyzwania dla naszego środowiska. Dodatkowym smaczkiem są nawiązania do klasyki gatunku. które z pewnością wyłapią i docenią rodzice”

Anna Czartoryska

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Daddy’s Girl – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Postanowiła odważyć się tu i teraz. Postawi wszystko na jedną kartę bez jakichkolwiek szans na odwrót. Teraz się to stanie. Sama ta myśl sprawiła. że serce zaczęło jej walić w piersi jak szalone. a puls przyspieszył tak mocno. że nie była już pewna. czy w ogóle będzie mogła wydobyć z ust jakiś dźwięk. Myśl pędziła i pobudzała adrenalinę. która podsycała przyjemne mrowienie płynące z cipki i rozlewała je po całym ciele. Wywoływało to coraz większe podniecenie i nieodparte pragnienie rozkoszy.

Gdy Johnny próbuje udzielać swojej pasierbicy Louise rad dotyczących relacji z mężczyznami. w sposób naturalny przechodzi do wskazówek na temat seksu. Opisuje szczegółowo. w jaki sposób wywołuje u kobiety rozkosz. a rozmowa przynosi tylko jeden skutek: Louise zaczyna go pożądać.

3.99: https://woblink.com/ebook/doktor-lukas-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-199753u

Cena:


ISBN

9788711770832: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/niewinne-zlo-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199429u

Cena:


Przekręt z zaświatów

Autor: Paweł Szlachetko

Młodej doktorantce Dorocie przytrafia się seria pechowych wydarzeń. Najpierw z dnia na dzień traci pracę. a chwilę później właścicielka mieszkania. które wynajmuje. zrywa z nią umowę. Za trzy tygodnie kobieta zostanie bez dachu nad głową i grosza przy duszy. Okazuje się. że to nie przypadek kieruje losem Doroty. a za pasmem gnębiących ją nieszczęść stoi konkretny człowiek. Kim jest i dlaczego tak bardzo zależy mu na zniszczeniu jej życia?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


Saga Egmont

Format: EPUB.MOBI

9.99

1:

Cena:ojciec józef witko franciszkanin życiorys, rimmer, anatomia 2, ferrante książki, ferenc molnar chłopcy z placu broni, ebooki za darmo po polsku, dawid waszak, dziady cz.2 pdf, drakensang the dark eye towarzysze, nowoczesny inwestor chomikuj, góral dariusz, przygody odysa, romantyczność mickiewicz opracowanie, talizman stephen king, murdelio, dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców chomikuj…