Życie w średniowiecznym zamku

Życie w średniowiecznym zamku

Autor: Frances Gies

Zwiedzałeś kiedyś zamek?

Widziałeś ich wiele. ale wciąż nic o nich nie wiesz. Dwoje cenionych historyków przedstawia barwny świat życia średniowiecznej warowni. Od władcy i jego pani. przez rycerza. halabardnika zasypiającego przy bramie. aż po pomocnika kuchennego i jego psa.

Czy mieszkańcy zamków się nudzili? Co jedli? Czy obowiązywał tam wyjątkowy kodeks zachowań seksualnych? Dlaczego moda na dwie sypialnie ratowała życie. i to nie tylko małżeńskie?

Do czego służyły pomieszczenia w zamku? Od tych reprezentacyjnych aż po te. w których przebywała tylko służba. Czy każde z nich miało swoje sekrety?

Joseph Gies i Frances Gies prowadzą nas przez życie w średniowiecznej warowni. które zachwyca i zaskakuje. 

Oglądasz <

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 10.95


Twoja wina

Autor: Samantha Young

Od przyjaciół do kochanków. od kochanków do śmiertelnych wrogów – Samantha Young porywa wielowarstwową. hipnotyzującą powieścią o miłości. która pali za sobą wszystkie mosty.

Jane Doe tuła się po rodzinach zastępczych. rozpaczliwie szukając odrobiny ciepła. Gdy poznaje Lornę i jej przystojnego brata Jamiego. ma wrażenie. że wygrała los na loterii. Wreszcie czuje. że ma dom.

Jest tylko jeden warunek. Lorna postawiła sprawę bardzo jasno: Jane nie wolno zakochać się w Jamiem.

Problem w tym. że to już się stało. A ich uczucie pochłonie wszystko.

Lata później. po tym. jak ich świat legł w gruzach. Jamie jest gotów wyrównać rachunki z każdym. kto w niezwykłym i magicznym. a jednocześnie mrocznym i pełnym przemocy Hollywood skrzywdził jego samego i jego rodzinę. Lista jest długa. a n

:

Cena:


ISBN

9788381785228: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/zwiazani-umowa-kamila-wisniewska-206747u

Cena:


Sekret mojego męża

Autor: Liane Moriarty

Jak dobrze znasz swoich najbliższych? Jakie sekrety przed tobą skrywają?

„Dla mojej żony. Cecilii Fitzpatrick. Otworzyć wyłącznie w przypadku mojej śmierci”.

 

Ten dziwny list od męża Cecilia znalazła przypadkiem. Leżał gdzieś na strychu wetknięty w stertę dokumentów. Otwierać. nie otwierać? Po co John-Paul go napisał? Co w nim było? Cecilia. oddana żona i matka. zawsze starała się postępować słusznie. Czy ma prawo grzebać w przeszłości męża. skoro on żyje i ma się dobrze?

Ale tajemnic nie można skrywać w nieskończoność. a prawda – nawet ta najtrudniejsza – sama domaga się ujawnienia. Niewyjaśniona historia sprzed lat wstrząśnie życiem nie tylko Cecilii. lecz także dwóch innych kobiet i na zawsze zwiąże ze sobą ich losy.

Prze

1:

Cena:red dead redemption 2 porady, królowie przekleci, mademoiselle oiseau, sulamitka, zła mama, mała dorrit online, niemiecki czołgista, myśli nowoczesnego endeka, upiorne działanie na odległość, woblink.pl, podstawy filozofii dla uczniów i studentów, elementarz do nauki czytania do wydruku, czasem czuły czasem barbarzyńca, biblioteki online za darmo, posłuszeństwo wobec autorytetu, bruno epoka genialna…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin