EPUB.MOBI

EPUB.MOBI

23521: 36

https://woblink.com/product-publication/download/23521/epub

:

Cena:


Wieki bezwstydu

Autor: Adam Węgłowski

Starożytni Grecy dali nam demokrację. Rzymianie – zapoczątkowali rządy prawa. Czy także ich poglądy na sprawy erotyki przetrwały próbę czasu?

Adam Węgłowski zabiera czytelników w fascynującą wędrówkę przez świat antyku: jednocześnie łudząco bliski i zadziwiająco odmienny. Zagląda do sypialni ateńskich arystokratów. do łaźni Wiecznego Miasta i na cyrkowe areny. pośród gladiatorów. Odkrywa najintymniejsze sprawy małżeństw sprzed dwóch tysiącleci. Demaskuje prawdę o zmysłowych greckich ucztach. na które spraszano wyłącznie mężczyzn. Ale też o życiu heter. o zakazanej miłości rzymskich legionistów i smutnym losie ludzi antyku. którzy ośmielili się przyprawić rogi sąsiadowi.

O seksie w starożytności nikt nie pisał jeszcze z taką swadą i dociekliwością. N

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 26.99


ISBN

9788362577484: Wydawnictwo

Format

24.6: https://woblink.com/ebook/dziedziczka-cieni-czarne-kamienie-ksiega-2-anne-bishop-170567u

Cena:mali bogowie 2 pdf, 52 furtki do nieba, wilk z wall street ksiazka, witold wielki książę litewski, kangurek kao tajemnica wulkanu, pomiary elektryczne i elektroniczne, pratchett książki, karolina bednarz, ebook dl, rachunkowość zarządcza i rachunek kosztów, mózg to o czym dorośli ci nie mówią, percepcja mowy, kurs cudów pdf, jego przesyłka pdf, niepoprawne, manwhore 2 pdf…