Jedyna

Jedyna

Autor: Kiera Cass

Ostatnia część trylogii. America jest jedną z czterech dziewcząt. które utrzymały się w czołówce Eliminacji. Stoi jednak przed trudnym wyborem. Musi wybrać pomiędzy miłością a przyjęciem obowiązków królowej.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 31


Białe kruki

Autor: Christer Mjåset

Jaka jest różnica między Bogiem a neurochirurgiem? Bóg nie jest neurochirurgiem.

Mathias pełni samotny nocny dyżur. kiedy na izbę przyjęć przywożą pacjenta. Niedoświadczone ręce chirurga drżą. Młody człowiek na noszach doznał poważnych urazów głowy i bez operacji niechybnie umrze. Mathias musi się wykazać. dzięki czemu zapewni sobie jedną z trzech stałych posad na Oddziale Neurochirurgii.

Kiedy delikatnie unosi płytkę kostną. którą wyciął z czaszki mężczyzny. jego ręce przestają drżeć. Wychodząc z sali operacyjnej. czuje się mistrzem świata – aż do następnego ranka. kiedy dowiaduje się. że liczbę posad zredukowano. Troje młodych chirurgów musi walczyć o dwa stanowiska.

35.9: https://woblink.com/ebook/chiny-bez-wzajemnosci-grzegorz-kapla-206423u

Cena:


ISBN

9788380754461: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/droga-ucieczki-rachel-abbott-34346u

Cena:


Malum. część 1. Elite Kings Club. Tom 4

Autor: Amo Jones

Czwarty tom mrocznej i niegrzecznej serii Elite Kings Club

Uprowadzona i więziona przez własną siostrę. Tillie Stuprum nie może zapewnić swojej córce normalnego życia. Ojcem malutkiej Micaeli jest sam Nate Riverside-Malum. jeden z Królów. najlepszy przyjaciel Bishopa i jego prawa ręka.

Dziewczyna jest gotowa poświęcić wszystko dla dobra swojego dziecka. Nawet własne życie. Wszyscy ją znienawidzili – siostra. Nate i cała reszta Elite Kings Club. W dodatku sama na siebie nie może patrzeć.

Kiedy przyjdzie pora wybrać jedną ze stron. Tillie zostanie postawiona przed trudnym wyborem. Aby ocalić siebie i córkę. będzie musiała odkryć najmroczniejsze karty.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


Biało-czerwony

Autor: Dariusz Rosiak

Sat-Okh – Długie Pióro. syn wodza Szewanezów i Polki. która uciekła z zesłania na Syberii. Stanisław Supłatowicz. żołnierz AK. marynarz. autor poczytnych książek. w środowisku polskich miłośników amerykańskiego folkloru postać kultowa. Tyle wiedzieliśmy do tej pory. tyle sam o sobie mówił. Swoim życiorysem mógłby obdarować kilka osób. Nic więc dziwnego. że wciąż fascynuje. chociaż od jego śmierci minęło kilkanaście lat. Gdy Dariusz Rosiak. wytrawny reporter. postanowił przypomnieć tę legendarną postać. która dla młodych czytelników w czasach PRL-u była symbolem fascynującej przygody i bohaterstwa. sentymentalna podróż w przeszłość przerodziła się jednak w drobiazgowe śledztwo.

Autor ruszył w podróż tropem „polskiego Indianina”. zadając pytania o jego pochodzenie. życie i twórczość. Odpowiedzi uzyskał tyle. ile osób. do których udało się dotrzeć w Polsce. w Rosji i w Kanadzie. Badając dokumenty. odkrywał kolejne tajemnice. które złożyły się w historyczny thriller.

Sat-Okh to jedno potrafił na pewno – wodzić swoich tropicieli za nos. I robi to do dziś. wiele lat po odejściu do krainy wiecznych łowów.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.45


Zły

Autor: Leopold Tyrmand

Książka – legenda. Najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u. A tak naprawdę niezwykle inteligentnie opis Polski Ludowej. przebrany w strój ni to kryminału. ni to romansu. ni to westernu. Zaczyna się od tajemniczych napadów. Z tym. że wszyscy atakowani – to bandziory. Ludowa milicja staje na głowie. by dostać jedynego sprawiedliwego. szeryfa bez twarzy. który sprawia. że ludzie zaczynają się czuć bezpieczni. Podziemny światek Warszawy rusza na wojnę. Bohater ma tylko jeden znak rozpoznawczy. niezwykłe. świetliste spojrzenie. A dodatkowo w tle historia miłosna. której osią jest Marta Majewska. niechcący wciągnięta w przestępcze życie Warszawy.

Wydawnictwo: MG

Cena: 19.2bieguni chomikuj mobi, tułaczka odyseusza audiobook, odrodzenie feniksa pdf, czarna magia nauka, jacek izydorczyk, historia kary śmierci pdf, czas hitlera, victor hugo książki, shana galen, niewinna krew, piotr pawlukiewicz, spowiedz hitlera pdf, czarne stopy pdf, dominik adamek…