Magia w kolorze lilaróż

Magia w kolorze lilaróż

Autor: Grzegorz Kasdepke

Tym razem w wersji polsko-angielskiej przeczytacie dwa opowiadania współczesnego. uwielbianego przez dzieci pisarza – Grzegorza Kasdepke! Magia w kolorze lilaróż to dwie zabawne historie z życia chłopca o bardzo rozbuchanej wyobraźni. No bo kto posądziłby uroczą koleżankę o rzucanie czarów albo wpadł na pomysł. by ulubionego kolegę. którego przeniesiono do innej klasy. zastąpić balonem?

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Tygodnik Powszechny Zwierzenia zwierząt

Autor: Opracowanie zbiorowe

TAK SIĘ ZŁOŻYŁO. ŻE TUŻ PRZED FINISZEM PRAC NAD „ZWIERZENIAMI ZWIERZĄT” udało się nam rodzinnie wyskoczyć na kilka dni w Bieszczady. Jeden z noclegów przypadł nad górnym Sanem: od końca asfaltu pięć kilometrów leśną drogą. potem jeszcze pół godziny wśród drzew i traw. do doliny. w której z dawnej wsi zostały tylko ruiny cerkwi i jeden dom. Z każdym kolejnym krokiem przez pustkę wyostrzały nam się słuch i węch; stawaliśmy się coraz bardziej milczący i coraz bardziej czujni.

To nie były strach czy niepewność związane z tym. że szliśmy w nieznane. Czuliśmy się raczej tak. jakbyśmy wyczuwali obecność zwierząt. które mają te strony w posiadaniu. i stawali się trochę jak one. W „Zwierzeniach zwierząt” przeczytają Państwo niejeden tekst o tym. jak postrzeg

:

Cena:


ISBN

9788381682664: Wydawnictwo

Format

44.4: https://woblink.com/ebook/mikrobiom-sposob-na-pokonanie-chorob-anne-katharina-zschocke-154109u

Cena:


ISBN

9788381681971: Wydawnictwo

Format

108.9: https://woblink.com/ebook/odzywianie-czyli-trzecia-droga-medycyny-pdf-jean-seignalet-154149u

Cena:


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

154101

https://woblink.com/product-publication/download/154101/pdf: 1

Cena:


ISBN

9788381474139: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/run-away-weronika-dobrzyniecka-154287u

Cena:


Mgły Tangeru

Autor: Cristina Lópe Barrio

Przelotny romans. Magiczne miasto. Tajemnica. którą porwał wiatr.

W grudniu 1951 roku Paul Dingle zaginął bez śladu w tangerskim porcie. Ponad 60 lat później. Flora Gascón podejrzewa. że był to ten sam człowiek. w którym zakochała się podczas przelotnego romansu w Madrycie. Wspólnym mianownikiem są Mgły Tangeru. powieść. która leżała na nocnym stoliku Paula.

Flora wyrusza do Tangeru. by odnaleźć autorkę książki. jedyną osobę. która może wyjaśnić jej. kim był jej kochanek i jak może go odnaleźć. Kobieta szybko orientuje się. że sama musi dopisać zakończenie tej historii. Wyprawa staje się podróżą w głąb siebie i pozwala odkryć Florze. kim tak naprawdę jest.

Miłość i tajemnica w mieście o fascynującej przeszłości.

Cristina López Barrio urodzona w Madrycie prawniczka. która porzuciła karierę na rzecz pisania. Za swoją debiutancką powieść zdobyła nagrodę Villa de Pozuelo de Alarcón. za drugą powieść Ogród wiecznej wiosny otrzymała tytuł literackiego odkrycia roku. Mgły Tangeru znalazły się w finale Premio Planeta 2017.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Городок Окуров (Gorodok Okurow)

Autor: Maksim Gorki

Максим Горький (1868 – 1936) принадлежит к числу писателей и мыслителей. определивших образ русской литературы XX века. Великий художник слова. он был и выдающимся литературным критиком. публицистом. издателем. „Городок Окуров” (1909) можно назвать книгой о мещанстве как общественном слое. взятом во всей его сложности и пестроте. со всеми его противоречиями: здесь и зажиточное мещанство. преимущественно торгаши. и беднота слободская. главным образом мастеровые. ремесленники. Уездный „городок Окуров” отражал типические явления российской действительности периода политической реакции. В нем немало картин. символизирующих общее государственное состояние царской России. Автор стремился показать в ней то. как мещанство принимает революционную бурю 1905 года. Именно на решение этой задачи направлены все структурные элементы повести.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Cedyno. Wysłannicy. Tom 3

Autor: Melissa Darwood

Finałowy tom serii. w której miłość jest silniejsza od śmierci!

Od kiedy Zuza wróciła z mrocznej Guerry. nie może zapomnieć o cierpiących tam duszach. W jej snach zagościł też Bjor. który rzuca wyraźny cień na jej obecny związek z Patrykiem. Larysa i Gabriel wreszcie mogą założyć rodzinę. a niedawno wykupione przez nich schronisko dla zwierząt sprawia. że zaprzyjaźniają się z Leą – nowo zrodzoną Guardianką.

Kiedy wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku. Zuza postanawia wyruszyć do Guerry i uwolnić jej więźniów. Wie. że nie da rady zrobić tego w pojedynkę. Znajduje jednak tajemniczych Ludzi Cedyno. którzy mogą jej w tym pomóc. Ich Lider Jordan nie jest jednak osobą. z którą można sobie pogrywać.

Czy misja Zuzy i pozostałych Wysłanników się po

49.4: https://woblink.com/ebook/etniczna-apteka-najskuteczniejsze-preparaty-z-roslin-leczniczych-z-calego-swiata-wskazania-zastosowanie-dzialanie-hobert-ingfried-154191u

Cena:magiczne drzewo porwanie, historia administracji w polsce, badania cytogenetyczne, o pisaniu na chłodno, tomasz jan chlebowski, bez znieczulenia, pediatria kawalec pdf, dumania pesymisty, złączeni honorem pdf chomikuj, podstawowe pojęcia prawa i prawoznawstwa pdf, wojna i pokój pdf, na ostro i pod włos, maciej bukowski, zło w popkulturze, ariadna majewska chomikuj, jacek wójcik, dalej jest noc. losy żydów w wybranych powiatach okupowanej polski, instrukcja obsługi lasu, kai strittmatter…