Nowe oblicze Greya

Nowe oblicze Greya

Autor: E L james

TRZECI TOM NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCEJ SIĘ TRYLOGII OSTATNIEJ DEKADY. TRYLOGII. KTÓRA ROZPĘTAŁA ŚWIATOWE SZALEŃSTWO! Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności. która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem. któremu Anastasia i Chrstian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć. targani namiętnością i rozterkami. niepewni tego. co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna tego roku zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any. Jack Hyde. który poprzysiągł zemsty i cierpliwie czeka na swoją szansę?

Wydawnictwo: Sonia Draga

Cena: 33


Koniec świata nr 13

Autor: Katarzyna Ryrych

Dwunastoletnia Sabina żałuje. że nie mieszka w bloku jak wszyscy. a jej tata nie jest elektrykiem. Jednak kamienica na Końcu świata numer 13 to jej dom. Jak się okazuje – absolutnie wyjątkowy! To pachnąca sztuką i cyganerią przyjazna przystań dla znajomych artystów. to dźwięki tanga. to kolorowe ptaki cudaki.

Sabina powoli zaczyna dostrzegać. że artystyczna rodzina to najpiękniejsze. co mogło się jej przytrafić w życiu. Podobnie jak pierwsza wakacyjna praca i nowy przyjaciel na dobre i na złe. Dziewczyna czuje w kościach. że idzie nowe. Niektórzy nazywają to „dorastaniem”.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Prowincja Noc. Życie i zagłada Żydów w dystrykcie warszawskim

Autor: Jan Grabowski

Tytuł zbioru studiów o życiu i zagładzie Żydów z dystryktu warszawskiego pożyczyliśmy od Józefa Czechowicza. Pojęcia ‚prowincja’ i ‚noc’ określają w sensie metaforycznym problematykę. jaką zajmuje się oddawany w ręce czytelnika tom. Wskazują na jego podstawowe współrzędne: zainteresowanie tym. co dzieje się na terenach oddalonych od centrum. oraz etyczny wymiar refleksji nad wojennym spustoszeniem. Poetyckie źródła tytułowej formuły świadczą także o tym. że pojęcia „prowincja” nie używamy lekceważąco. przeciwnie – chcemy pozbawić je negatywnych konotacji.

W prezentowanym tomie studiów chcemy zająć się pewnym regionem okupowanej przez Niemców Polski. W tym sensie badania nasze można ok

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-boleslaw-prus-katarynka-praca-zbiorowa-142253u

Cena:janusz orłowski, książki na depresje, miedzianka springer, kodeks drogowy książka, przepowiednie królowej saby a kościół, moc pozytywnego myślenia pdf za darmo, czerwony kapitan showmax, bukareszt krew i kurz, okres wczesnoszkolny, strony z ebookami, człowiek nietoperz pdf, balsam dla duszy nauczyciela, darmowy ebook, data science i uczenie maszynowe, wiosna helikonii, witaj karolciu pdf…