NiOh 2 – poradnik do gry

NiOh 2 – poradnik do gry

Autor: Agnieszka Adamus

Poniższy poradnik do NiOh 2 zawiera kompletny zbiór informacji o drugiej odsłonie zapoczątkowanego w 2017 roku cyklu gier typu soulslike. za którego produkcję odpowiada studio Team Ninja. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje. które pomogą ci pomyślnie ukończyć tytuł i zagłębić się w XVI-wieczną Japonię.

Poradnik został podzielony na cztery części. Pierwszą z nich stanowi opis przejścia produkcji. Znajdziesz tutaj opisy wszystkich zadań głównych i pobocznych. które możesz ukończyć. Oprócz tego. ten dział poradnika zawiera omówienie walk ze wszystkimi bossami. jakich spotkasz w grze. Wśród nich znajdziesz potężnego konia Mezukiego. czy kocią Kashę.

Na drugą część poradnika składają się odpowiedzi na pytania. które mogą pojawić się w czasie gry. Dowiesz się stąd między inn

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Velvet – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Kiedyś uwiodła cały pluton składający się z około dwudziestu żołnierzy i dowódców różnego stopnia. Wiem. brzmi niewiarygodnie. Tym bardziej. że wszystko zdarzyło się jednej nocy. Wiem o tym z opowieści. słyszałem je z kilku źródeł’.

Czterej mężczyźni w lekko rozchylonych mundurach prowadzą przy kominku intensywną rozmowę. Panuje erotyczna atmosfera. Mówią o kobiecie szpiegu. wysłanej przez wroga. która przekazywała sekretne informacje. Wieść niesie. że aby je zdobyć. używa sztuki uwodzenia. Czterech żołnierzy z fascynacją i pożądaniem szuka odpowiedzi na pytanie. kim jest i jak to robi. Historie o kobiecie i jej seksualnych zdobyczach są niezliczone i bogate w szczegóły.

Jedyne. co o niej wiedzą. to jak ma na imię: Velvet.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:prof. adam wielomski, winston graham przybysz z morza, ród rodrigandów, na odwrut, nie zostawię cię anna wolf pdf, z genealogii moralności pdf, bitwa nad jeziorem pejpus, czytnik epub online, norwegian wood pdf, kroniki nicci, reymont bunt, agnieszka krawczyk kamienica pod szczęśliwą gwiazdą, katarzyna żebrowska, definicja mitu, podróż ludzi księgi pdf…