Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1

Autor: Samantha Shannon

Rozdarty świat.

Królowiectwo bez dziedziczki.

W trzewiach ziemi pradawny wróg budzi się z tysiącletniego snu.

 

Dom Berethnet włada Inys od stuleci. Wciąż niezamężna królowa Sabran IX musi wydać na świat córkę. by uchronić swoje królowiectwo przed zgubą – lecz u jej wrót kłębią się skrytobójcy. Ead Duryan. choć jest na dworze od lat i wyniesiono ją do rangi damy dworu. pozostaje lojalna jedynie wobec tajemniczej organizacji czarodziejek. Ma za zadanie strzec Sabran przed zakazaną magią.

Po drugiej stronie mrocznego morza Tané jest gotowa poświęcić wszystko. by zostać jeźdźcem smoków. ale los zmusza ją do podjęcia decyzji. która może zniszczyć jej życie.

Wschód i Zachód nie potrafią się wyzbyć wzajemnej wrogości

26.99: https://woblink.com/ebook/gra-w-kolory-marzena-rogalska-34005u

Cena:


ISBN

9788324072200: Wydawnictwo

Format

22.04: https://woblink.com/ebook/uwolnij-sie-dobre-zycie-wedlug-siedmiu-filozofow-terapeutow-marcin-fabjanski-181292u

Cena:


Druga miłość

Autor: Marzena Rogalska

Agata wreszcie uporała się z demonami przeszłości. Otaczają ją wierni przyjaciele. firma odnosi spektakularne sukcesy. współpracownicy ją uwielbiają. a w domu zawsze czeka na nią piękny rudy kot. Dlaczego więc jej myśli wciąż wracają do tego. co kilka miesięcy wcześniej zdarzyło się w Londynie. do tajemniczego Patricka Reeda i do niespodziewanego spotkania z Markiem? Czy pojawi się w jej życiu ktoś. w kim los połączy to co najlepsze z obu jej wielkich miłości? Kto wie… Wiele może się zdarzyć w Paryżu i w Londynie. ale na wakacjach w Prowansji może wydarzyć się naprawdę wszystko!

Marzena Rogalska. dziennikarka i pisarka. w Drugiej miłości. kontynuacji losów Agaty z uwielbianych przez czytelników Wyprzedaży snów i Gry w kolory. przekonuje nas. że miłości zawsze warto

29.99: https://woblink.com/ebook/w-pogoni-za-sloncem-andrzej-wojtasik-linda-geddes-153950u

Cena: Linda Geddesszarpidruty, harlan, podstawowe zagadnienia zarządzania produkcją, poza schematem malcolm gladwell, planeta dobrych mysli, gothic 3 poradnik, jak odmawiać nowennę pompejańską pdf, psychologia pdf, adam szymanski, sp-lbg, helena kowalik, wykluczeni szałek, katarzyna czernek…