ISBN

ISBN

9788380879645: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/wrazliwosc-dar-czy-przeklenstwo-ilse-sand-195527u

Cena:


Łowcy

Autor: Sowiński Piotr

Łódź. początek XXI wieku. Miastem wstrząsa słynna afera „łowców skór”. skala zbrodni jest porażająca. Wśród prawdopodobnych ofiar zwyrodnialców znajduje się bezdomny. którego okoliczności śmierci ma wyjaśnić komisarz Tadeusz Kostecki. Ciężko doświadczony przez życie. wypalony gliniarz liczy. że sprawa nie zajmie mu dużo czasu. ale okazuje się. iż poszczególne elementy układanki w ogóle do siebie nie pasują. Dlaczego „łowcy skór” mieliby zamordować bezdomnego? Kim są tajemniczy Czyściciele? I czy Kostecki powinien się bać o własne życie?

Łowcy Piotra Sowińskiego to czarny kryminał z trafnie nakreślonym tłem społecznym. Wraz z prowadzącym śledztwo bohaterem czytelnik zagląda do rozpadających się kamienic. w zakamarki ruin po tętniących niegdyś życiem zakładach przemysłowych i poznaje burzliwe losy związanych z nimi osób. Opierając się na własnych doświadczeniach zawodowych. autor stworzył przejmujący obraz miasta dotkniętego skutkami transformacji ustrojowej.

Wydawnictwo: Księży Młyn Dom Wydawniczy Michał Koliński

Cena: 29.93 dywizja piechoty legionów, tarzan wśród małp, mistrz ciętej riposty, jestem nudziarą pdf, joga pdf, zaratustra nietzsche, agnieszka niewińska, ksiazki w pdf, plan kont z komentarzem pdf, biblia w literaturze, e-book, pierre-joseph proudhon, trzecia fala demokratyzacji, love sex…