ISBN

ISBN

9788366071612: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/niewyjasnione-okolicznosci-shepherd-richard-138557u

Cena:


Miłość czy gra pozorów?

Autor: Abby Green

Leonora Flores de la Vega ma zawrzeć małżeństwo z Lazarem Sanchezem. które jemu zapewni wstęp do arystokratycznych elit. a jej rodzinie – finansowe wsparcie. Jednakże podczas przyjęcia zaręczynowego zjawia się dziewczyna. która oznajmia. że jest w ciąży z Lazarem. Leonora odwołuje ślub i ucieka z sali. Przy wyjściu spotyka Gabriela Ortegę. który pomaga jej przedostać się przez tłum paparazzi i zabiera ją do swojego apartamentu. Gabriel – przystojny i bogaty arystokrata – zawsze jej się podobał. lecz nigdy nie zwracał na nią uwagi. Gdy następnego dnia się jej oświadcza. Leonora jest zdumiona i zarazem szczęśliwa. Nie przychodzi jej do głowy. że Gabriel prowadzi własną grę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788381471596: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/skazany-na-zlo-adrian-bednarek-135724u

Cena:


Testament duchowy

Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE

Książka Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień to tytuł doskonały zarówno dla wierzących. jak i niewierzących. O. Augustyn Pelanowski pisze dla wszystkich. którzy szukają Boga. którzy mają potrzebę spojrzenia w głąb siebie. którzy pragną odnaleźć sens i cel swojego życia.

Sięgnij więc po ‚Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień’. a dowiesz się: Jak dostać się do nieba? Jak być zbawionym? Jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie? Jakich proroków słuchać…?

Znajdziesz tu jasne odpowiedzi na fundamentalne pytania. niepozostawiające żadnych wątpliwości i niepozwalające błądzić w domysłach.

Takich właśnie wskazówek udziela ojciec Augustyn Pelanowski. Książka Testament duchowy. Gdy noc staje

29.9: https://woblink.com/ebook/leczenie-odzywianiem-refluks-kimberly-tessmer-32373u

Cena:w pułapce myśli dla nastolatków, nowoczesne koncepcje zarządzania, katarzyna michalak marzycielka, krzysztof tyniec karolina tyniec, tajemniczy ogrod pdf, ella frank try, jak pokonać nerwicę, udar mózgu pdf, oswiecim czarna zima, orzeszkowa cham, tyrmand zły, sharin tate, jan misiak, zamek z alabastru, księgi jakubowe mp3, peter glas, bogdan wojciszke psychologia społeczna…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin