ISBN

ISBN

9788380979055: Wydawnictwo

Format

26.4: https://woblink.com/ebook/do-trzech-razy-natalie-olga-rudnicka-27922u

Cena:


Wojownicy (tom 9). Świt

Autor: Erin Hunter

NADZIEJA NADEJDZIE. GDY ŚWIT PRZEZWYCIĘŻY MROK

Wojownicy. którzy wiele księżyców temu wyruszyli w podróż. by dowiedzieć się jaka jest przyszłość klanów. powracają z przerażającą wiadomością: albo znajdą nowy dom. albo zginą! Jednak nie łatwo jest przekonać koty do opuszczenia lasu. szczególnie. kiedy nikt nie wie dokąd mają iść. W dodatku Liściasta Łapa. córka Ognistej Gwiazdy. nadal nie wróciła do domu.

„Powrót «Wojowników» zwiastuje duże zmiany. Czy pobratymcy zgodzą się opuścić las w poszukiwaniu nowego domu?

Świt zaskakuje i trzyma w napięciu niczym rasowy thriller… aż do ostatnich stron!”.

Weronika Baran. opetaniczytaniem.pl

29.99: https://woblink.com/ebook/trafikant-robert-seethaler-145125u

Cena:


Plamka mazurka

Autor: Marek Pióro

Mazurek ma plamkę. srokosz maskę Zorro. a czapla biała przepiękne i przeklęte pióra. Kwiczoł przeprowadza zbiorowe ataki na intruzów. jerzyk śmiga między blokami. skowronek zainspirował Williama Szekspira i Wincentego Pola. Wszystkie te gatunki zobaczysz – w odpowiednim czasie rzecz jasna – tuż za miastem. Każdy z nich jest inny. ale wszystkie nasze. Po prostu mają to coś. Urzeka w nich piękno i wolność.

Uwaga po lekturze książki Marka Pióro. ptasi przyjaciele stają się jeszcze bliżsi!

Piotr Tryjanowski. ornitolog. ekolog. badacz ptasich zachowań

To książka napisana z miłością i z miłości do ptaków.

Adam Wajrak

Jak opowiedzieć o miłości do ptaków. zgrabnie streścić klasyków ornitologii i jeszcze wpleść motywy mitologiczne? To potrafi tylko

33.9: https://woblink.com/ebook/fundacja-isaac-asimov-8521u

Cena:


Kiedy Atena odwraca wzrok

Autor: Jakub Szamałek

Jesień. 430 r. p.n.e. Kiedy wojska Spartan przerywają oblężenie. zaczyna się prawdziwa wojna. Leochares musi powstrzymać pozbawionego skrupułów spartańskiego szpiega. zanim ten zniszczy Ateny od środka. Początkowo Leochares nie docenia w pełni zagrożenia. Kiedy jednak jeden z podejrzanych zostaje brutalnie zamordowany. okazuje się. że gra toczy się o najwyższą stawkę. Żadna ze stron nie zawaha się przed ciosem – nawet jeśli miałoby to oznaczać zatarcie granic między dobrem a złem. Leocharesowi przychodzi zmagać się nie tylko z groźnym szpiegiem. ale i z własnymi uczuciami. Podczas gdy jego związek z żoną się rozpada. pewien młody niewolnik gotów jest zrobić wszystko. by Leochares odwzajemnił jego uczucie – a ten nie wie. czy ma siłę mu się oprzeć. Co więcej. jego pracodawca Perykles. największy autorytet Aten. ulega żądzy władzy. Leocharesa ogarniają powoli wątpliwości – czy na pewno stanął po słusznej stronie konfliktu?

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 23.99


Phenomenal X

Autor: Michelle A. Valentine

Xavier Cold. znany jako Phenomenal X. wychował się na niebezpiecznych ulicach Detroit. Teraz jest nową gwiazdą w świecie profesjonalnego wrestlingu. Mężczyźni się go boją. a kobiety tracą rozum z pożądania.

Anna Cortez jest absolwentką college’u. nieświadomą tego. że świat jest brutalny. Zmęczona nieustannym kontrolowaniem swojego życia przez konserwatywną rodzinę. postanawia się jej sprzeciwić i przyjmuje posadę asystentki najpopularniejszego zapaśnika wszech czasów.

Phenomenal X ma magnetyzujący. zwierzęcy temperament. któremu żadna dziewczyna. nawet tak porządna jak Anna. nie jest w stanie się oprzeć.

Kiedy pewnego wieczoru są zmuszeni dzielić pokój w hotelu. i kiedy granice zostają przekroczone. szybko odkrywają. że jedna upojna noc zmieni wszystko i już nigdy nie będą tacy jak pr

29.9: https://woblink.com/ebook/na-moment-przed-switem-magdalena-wala-160475u

Cena:


Gloria Steinem – Moje życie w drodze

Autor: Gloria Steinem

„Kobiety mają wybór – być albo feministką. albo masochistką.”

Gloria Steinem

Autobiografia Glorii Steinem – dziennikarki. pisarki. aktywistki. jednej z najbardziej inspirujących kobiet na świecie i ikony drugiej fali feminizmu. walczącej z dyskryminacją nie tylko związaną z płcią. ale również rasą. wiekiem. pochodzeniem czy orientacją seksualną.

Początek lat 60. Gloria. absolwentka elitarnej uczelni. po powrocie ze stypendium w Indiach zajmuje się dorywczym pisaniem tekstów do nowojorskich czasopism. Przełomem okazuje się jej reportaż w magazynie „Show” demaskujący pracę „króliczków” w Klubie Playboya – kobiet sprowadzonych do roli obiektów. mających zaspokajać erotyczne fantazje mężczyzn.

Publikowanie kolejnych tekstów o problematyce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.9leszek adamczewski, moje dwie głowy książka chomikuj, dynastia piastow, pilch spis cudzołożnic, pokonaj lęk, jane austen duma i uprzedzenie pdf, dawca przysięgi pdf, mk.infor.pl, gdzieniegdzie czy gdzie nie gdzie, pola figur płaskich zadania klasa 6 pdf, stanisław kot historia wychowania pdf, historia świata część 2, książki religijne pdf, uwikłani obsesja pdf, owca uwiezione, struktura zawodowa, kontratyp pdf, slownik motywow literackich…