Motylek

Motylek

Autor: Katarzyna Puzyńska

Doskonale skonstruowany kryminał. gęsta atmosfera małej społeczności i zagadki z przeszłości. które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego.

W mroźny zimowy poranek na skraju mazurskiej wsi zostaje znalezione ciało zakonnicy. Początkowo wydaje się. że kobietę potrącił samochód. Szybko okazuje się jednak. że ktoś ją zabił i potem upozorował wypadek. Kilka dni później ginie kolejna osoba. Ofiary nie wydają się być ze sobą w żaden sposób związane. 
Zaczyna się wyścig z czasem. Policja musi odnaleźć mordercę. zanim zginą następne kobiety. 
31: https://woblink.com/ebook/kastor-bezlitosna-sila-t-1-agnieszka-lingas-loniewska-147702u

Cena:


SIOSTRA PERŁY

Autor: Lucinda Riley

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach. wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym

półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec. nazywany przez nie Pa Saltem. nadał im imiona

mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca. który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie. co się stało z siódmą siostrą.

 

CECE D’APLIÈSE NIGDY NIGDZIE NIE PASOWAŁA…

Po śmierci ojca znalazła się na życiowym zakręcie. Postanawia opuścić Anglię. by podążyć za wskazówkami pozostawionymi jej przez Pa Salta i znaleźć swoje korzenie. Jedyne. co ma. to czarno-białe zdjęcie

:

Cena:


ISBN

9788365156297: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/polacy-na-krancach-swiata-sredniowiecze-i-nowozytnosc-czesc-2-mateusz-bedkowski-174220u

Cena:


Amundsen. Ostatni Wiking

Autor: Bown Stephen

„Amundsen. Ostatni wiking” ukazuje życie człowieka. który bił na głowę tych. którzy ścigali się. by nanieść na mapę świata ostatnie nieznane zakątki: Przejście Południowo-Zachodnie. Przejście Południowo-Wschodnie i biegun południowy. Prawdziwy północny wojownik. który już za życia stał się legendą. Ścigany przez wierzycieli. Uwielbiany przez kobiety. Należał do epoki wypraw badawczych. która niebawem miała dobiec końca za sprawą technologii. handlu i reklamy.

Jego nazwisko nosi część Oceanu Spokojnego. lodowiec i stacja badawcza Amundsen-Scott na Antarktydzie.

„Amundsen. Ostatni wiking” to zarówno ekscytująca biografia literacka. jak i wspaniała opowieść.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie

Cena: 39.9


https://woblink.com/product-publication/download/180005/epub

1:

:

Cena:


O zmierzchu

Autor: Therese Bohman

Karolina Andersson. badaczka modernizmu cieszącą się uznaniem w środowisku historyków sztuki. jest w średnim wieku. nie ma dzieci ani stałego partnera i nie czuje się w życiu spełniona. Pewnego dnia pod opiekę pani profesor trafi a młody doktorant twierdzący. że odkrył nieznaną dotąd. niezwykle utalentowaną malarkę. Czy wreszcie nadszedł długo oczekiwany przełom w życiu Karoliny?

Therese Bohman stworzyła bohaterkę podobną do naszych znajomych i przyjaciółek. Jaka jest rola singielek w średnim wieku w naszym społeczeństwie? Czego pragną te kobiety. kogo szukają? Co jest w życiu najważniejsze? W powieści nominowanej do prestiżowej Nagrody Augusta autorka próbuje odpowiedzieć na te skomplikowane pytania.

O takiej kobiecie nikt w Polsce nie zrobiłby serialu: niewierna. zbyt niezależn

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9ocalałe riley sager, siła nadziei, wojownicy północ, władca świata pdf, artykuły po angielsku popularnonaukowe, knut hamsun głód, pianie kogutów płacz psów, anna smogorzewska, mały książe pdf z obrazkami, słownik ortograficzny pdf, komedia ludzka książki, wiosna helikonii, święty witold, guillaume musso zjazd absolwentów, tylko jeden wieczór, kultura polska w średniowieczu, helen hardt pożądanie pdf…