ISBN

ISBN

9788378896883: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/the-foxhole-court-nora-sakavic-174855u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/126110/epub

1:

:

Cena:


W kręgu upiorów i wilkołaków

Autor: Bohdan Baranowski

Jedna z najważniejszych książek na temat słowiańskiej demonologii!

Strzygonie. zmory. południce. latawce. kikimory. leśne duchy. wąpierze. przypadki polowań na czarownice w kraju nad Wisłą – zostały tu opisane szczegółowo. okiem prawdziwego znawcy tematu.

Autor w sposób rzetelny i przejrzysty poddaje analizie demoniczne istoty. występujące w mitologii słowiańskiej. a także opisuje wierzenia. które przywędrowały do miast za sprawą zabobonnych mieszkańców wsi.

Ta książka to wyjątkowe i kompletne źródło wiedzy na temat słowiańskich wierzeń i podań. stanowiące inspiracje zarówno dla badaczy tematu. jak i twórców gier. filmów czy fanów fantastyki.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 35.9


ISBN

9788324073542: Wydawnictwo

Format

22.04: https://woblink.com/ebook/spojrzenie-w-otchlan-neuropsychiatra-i-tajemnice-ludzkich-umyslow-jacek-konieczny-anthony-david-195632u

Cena:365 dni blanka lipińska pdf docer, warto czekać, podstawowe wiadomości o islamie, serotonina książka, dziewczynka, która wypiła księżyc, artysta mrożek tekst pdf, złe miejsce pdf, biografia książka, ksiazki do pobrania, niespodziewany gość, człowiek w społeczeństwie, anna wolf ryzyko gangstera pdf, audiobook za darmo, książka podstawy przedsiębiorczości, jones amo, ubg biblia, king frazier pdf pl, kongo opowieść o zrujnowanym kraju, sodoma hipokryzja i władza w watykanie ebook, czesko polski słownik, hetka, wyznania podręcznej…