Taniec z gronostajem

Taniec z gronostajem

Autor: Ścibor-Marchocka Maryla

Taniec z gronostajem powstał z prawdziwych opowieści kobiet. które doznały przemocy. Zaczyna się niewinnie: niczym romans. lecz romans ten wkrótce okaże się złym snem. horrorem. piekłem. Kolejne granice zostają przekroczone. Zdaje się. że nie ma powrotu… a jednak jest to opowieść o tym. że zawsze można się podnieść. zawsze – choć to niełatwe – można wstać. Napisana dwa lata przed publikacją słynnego Gnoja nie miała tyle szczęścia: opublikowana dopiero w 2007 roku. pozbawiona dystrybucji i promocji. choć używana przez terapeutów jako lektura dla podopiecznych (często powodująca decyzję o podjęciu terapii). czeka wciąż na swą szansę dotarcia do szerszego kręgu odbiorców. Zapraszam.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Gej w wielkim mieście

Autor: Mikołaj Milcke

Młody gej z prowincji przybywa do stolicy. by rozpocząć studia dziennikarskie. Jest pełen obaw. ale i nadziei na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. A marzy przede wszystkim o miłości. Wielkiej. romantycznej. prawdziwej. Bez żalu zostawia za sobą życie w małym miasteczku na wschodzie kraju i zaczyna szukać. Wchodzi w całkiem nowy. pełen pułapek świat. Naiwny. marzący o księciu z bajki nie słucha ani własnej intuicji. ani ostrzeżeń przyjaciółek. Chce kochać i być kochanym. Za wszelką cenę. Czy rachunek za miłość nie okaże się zbyt wysoki?

Ta powieść udowadnia. że każdy ma prawo kochać. niezależnie od tego. kogo kocha. Wyruszcie w przygodę ubraną w humor. przezabawne dialogi i po prostu żyjcie chwilą!

Agnieszka Nikczyńska. ksiazki-takie-jak

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 39.9


ISBN

9788365537461: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/szczesliwy-ksiaze-i-inne-bajki-angielski-z-oscarem-wilde-em-oscar-wilde-ilya-frank-151988u

Cena:paweł mielcarz, glen cook czarna kompania, ginekolodzy jurgen thorwald, kto zabił jezusa, sztuka argumentacji, angielski gramatyka pdf, erotyczne ksiazki, erich fromm o sztuce miłości pdf, statystyczny drogowskaz tom 2 pdf chomikuj, tamta kobieta, beata harasimowicz, hen na północy norwegii, skorpion z wydziału terroru, j.a. redmerski, anonaki, kreskówki z dzieciństwa, słownik lotniczy, woblik, luz. i tak nie będę idealna…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin