ISBN

ISBN

9788381473743: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/domek-adrianna-szymanska-148198u

Cena:


Gej w wielkim mieście

Autor: Mikołaj Milcke

Młody gej z prowincji przybywa do stolicy. by rozpocząć studia dziennikarskie. Jest pełen obaw. ale i nadziei na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. A marzy przede wszystkim o miłości. Wielkiej. romantycznej. prawdziwej. Bez żalu zostawia za sobą życie w małym miasteczku na wschodzie kraju i zaczyna szukać. Wchodzi w całkiem nowy. pełen pułapek świat. Naiwny. marzący o księciu z bajki nie słucha ani własnej intuicji. ani ostrzeżeń przyjaciółek. Chce kochać i być kochanym. Za wszelką cenę. Czy rachunek za miłość nie okaże się zbyt wysoki?

Ta powieść udowadnia. że każdy ma prawo kochać. niezależnie od tego. kogo kocha. Wyruszcie w przygodę ubraną w humor. przezabawne dialogi i po prostu żyjcie chwilą!

Agnieszka Nikczyńska. ksiazki-takie-jak

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 39.9


ISBN

9788380535534: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/zyj-prawdziwie-ze-skalska-dagmara-skalska-147701u

Cena:cukierku ty łobuzie pdf, baśniobór: tajemnice smoczego azylu, mikrobiologia techniczna, popiół i diament książka, grzegorz siwek, czytaj pl kod qr, basia grabowska, źródło wiecznej młodości, kamila tuszyńska, georg brandes, marek zaremba książki, bieganie metodą danielsa ebook, chemia nieorganiczna bielański, black desert online poradnik, statystyka w zarządzaniu aczel pdf, spotkanie nad morzem pdf, metody zarządzania produkcją…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin