Światło. które zagasło

Światło. które zagasło

Autor: Rudyard Kipling

“Światło. które zagasło” to powieść Rudyarda Kiplinga. angielskiego prozaika i poety. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

“Jak sądzisz. coby zrobiła ona. gdyby nas tu przyłapała? Wiesz. że nam tego mieć nie wolno. — mówiła Maisie.

 — Wybiłaby mnie. a ciebie za karę zamknęłaby w sypialni — odrzekł bez namysłu Dick. — Czy dostałaś naboje?

 — Tak. mam je w kieszeni. ale okropnie mi tam chrobocą. Czy kulki rewolwerowe mogą same wystrzelić?

 — Nie wiem. Jeżeli się boisz. weź ode mnie rewolwer. a naboje ja poniosę.

 — Ja się nie boję.

 To rzekłszy. Maisie ruszyła naprzód raźnym krokiem. trzymając rękę w kieszeni i zadarłszy nos do góry. Dick szedł za nią. niosąc mały rewolwer iglicowy.”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


ISBN

9788382151404: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/klinika-smierci-harlan-coben-robert-sudol-189871u

Cena:


Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie

Autor: Jacek Chołoniewski

Jednak najważniejszym. trudnym do przecenienia efektem jej przeczytania będzie pomoc w dokonaniu właściwej decyzji jeśli chodzi o znalezienie i wybór najbardziej odpowiedniego mieszkania.

W książce omówiono krok po kroku kolejne zagadnienia związane z zakupem mieszkania: od odpowiedzi na pytanie ‚kupić czy wynająć?’ po ‚instalowanie’ się w nowym lokum.

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na ważne pytania: 

– Kupić mieszkanie na kredyt czy może wynająć?

– Czy teraz jest dobry moment na kupno mieszkania?

– Mieszkanie nowe czy używane?

– Jak szukać w internecie mieszkania dla siebie?

– Samodzielnie czy przez agencję nieruchomości?

– Co to jest zdolność kredytowa?

– Jak załatwić kredyt mieszkaniowy?

– Jak znaleźć

:

Cena:


Powiedziała

Autor: Jodi Kantor

Przez kilka dekad nazwisko Harveya Weinsteina było w Hollywood synonimem władzy. Mógł tworzyć gwiazdy i je niszczyć. nadawać karierom bieg lub dusić je w zarodku. Przez wiele lat krążyły plotki. że jego pomoc nie jest bezinteresowna. a kobiety. które bierze pod swoje skrzydła. płacą za to swoim ciałem.

„Powiedziała” to trzymający w napięciu zapis śledztwa dziennikarskiego w sprawie Weinsteina. które w 2017 roku przeprowadziły dwie dziennikarki „The New York Times”. laureatki Pulitzera Jodi Kantor i Megan Twohey. Jednocześnie to ważna książka o władzy. która deprawuje. o wyzwalaniu się z roli ofiary i walce prawdy z kłamstwem. Autorki szukają też odpowiedzi na pytanie o konsekwencje swoich reportaży i skutki ruchu #metoo: Co się zmieniło?

Kantor i Twohey z dokładnością opisują. jak docierały do

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9tomb raider 2013 poradnik, fizyka gimnazjum optyka, skala sprawdzian klasa 4, homo deus pdf, minecraft pdf, ferdydurke audiobook całość, remigiusz mróz pdf, dzień w którym powrócił pdf, kwantowe techniki uzdrawiania, jeszcze jeden oddech chomikuj, pamiętaj że byłam, kolejne 365 dni pdf, piekny drań, john bradshaw powrót do swego wewnętrznego domu, rise of tomb raider poradnik, jo nesbo mobi, gry w biedronke i czarnego kota, jacka hugo-badera, philip kotler marketing pdf, diy żyj pięknie, grzegorz wierczyński…