1

1

:

:

Cena:


Histamina a niebezpieczne alergeny – PDF

Autor: Nesterenko Sigrid

Alergie pokarmowe to narastający problem dzisiejszych czasów. Są przyczyną wielu dolegliwości. które utrudniają i ograniczają funkcjonowanie w codziennym życiu. Do najbardziej złożonej formy alergii pokarmowej. z którą można mieć do czynienia jest nietolerancja histaminy. Często nawet lekarze nie potrafią jej wykryć ponieważ sami nie wiedzą. że ciężkie dolegliwości. z którymi borykają się pacjenci mogą mieć podłoże właśnie w nietolerancji histaminy. Na szczęście Autorka. której doskwierała ta przypadłość. zebrała w książce wszystkie ważne informacje na ten temat. Znajdziesz w niej porady na temat diety antyhistaminowej. objawów nietolerancji oraz jakie produkty zawierają go najwięcej. Dowiesz się co to jest histamina. jak jej wysoki poziom w organizmie mo

29.9: https://woblink.com/ebook/kwintesencja-q-potwory-z-ciemnosci-tom-2-pepper-winters-143670u

Cena:


Krwawy las

Autor: Geraint Jones

Za Rzym. za towarzyszy broni!

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a

Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella. Simona Scarrowa. Bena Kane’a i Conna Igguldena. realistyczną historią o filmowym tempie akcji. W 9 r. n.e. w Lesie Teutoburskim rzymskie orły zostały rozniesione na germańskich włóczniach. To była jedna z największych militarnych klęsk w dziejach.

Nazywają go Feliksem. „szczęśliwym”. bo jako jedyny ocalał z krwawej jatki w lasach Germanii. Stracił pamięć. nie wie. kim jest. ale na pewno jest żołnierzem. Wcielony do legionu wraz z towarzyszami z drużyny stawia czoło brutalnym germańskim wojownikom. W leśnej gęstwinie zwycięski marsz dumnych legionistów Warusa przeradza się w desperacki odwrót zdziesiątkowanych żołnierzy. Czy Feliks przypomni sobie. skąd się wziął w tamtym krwawym lesie?

Realistyczne opisy brutalnych walk. rozpacz i determinacja. krew i pot. wola przetrwania i odpowiedzialność za towarzyszy broni – ta trzymająca w napięciu powieść pokazuje. że prawa wojny i los szeregowego żołnierza – bez względu na epokę – są uniwersalne. Dla czytelników o mocnych nerwach.

Brutalna. zuchwała opowieść. której akcja toczy się w zawrotnym tempie. – Anthony Riches. autor cyklu „Cesarstwo”

Krew i bebechy. ale także wnikliwe spojrzenie na wieloznaczność wojny i wierność sztandarowi. – „Mail on Sunday”

Powieść napisana przez prawdziwego weterana wojennego. który poznał smak krwi w bitwie i wartość żołnierskich więzi. Soczysta i mocna.- „Sport”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Maria Magdalena

Autor: Paweł F. Nowakowski

Kim była Maria Magdalena? Kobietą wykonującą najstarszy zawód świata. najgorliwszą uczennicą Chrystusa równą apostołom czy może – jak twierdził Dan Brown w Kodzie Leonarda da Vinci – żoną Jezusa i matką Jego dzieci?

Dlaczego od wieków Kościół taką czcią otacza kobietę pochodzącą z rybackiej osady na północy Izraela? Co sprawiło. że stała się bohaterką obrazów wielu mistrzów malarstwa. dzieł literatów. filmów i piosenek? Dzięki czemu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych świętych Kościoła?

Ta książka to spotkanie z jedną z najbardziej kontrowersyjnych. a przez to intrygujących postaci z Pisma Świętego.

Paweł F. Nowakowski – historyk i teolog. adiunkt w Instytucie Kulturoznawstwa Akademii Ignatianum w

32.99: https://woblink.com/ebook/bezbronne-taylor-adams-143675u

Cena:


Najokrutniejszy miesiąc

Autor: Louise Penny

Jest wiosna. świat budzi się do życia. a mieszkańcy Three Pines przygotowują się do Wielkanocy. gdy podczas seansu spirytystycznego. zorganizowanego. by uwolnić miasteczko od złych duchów. które nawiedzają je od dziesięcioleci. jeden z jego uczestników umiera – czyżby coś go przeraziło? To kolejna sprawa dla nadinspektora. który wraca do pozornie sennego miasteczka. by po raz trzeci zmierzyć się z jego tajemnicami.

Louise Penny. tak jak w dwóch poprzednich książkach z serii. nawiązuje do najlepszych tradycji literatury kryminalnej. Ze szczegółami maluje świat ofiary. a w śledztwie kładzie nacisk na metodę dedukcji. Czyni to w sposób. który pozostawia czytelnika z wrażeniem. że Three Pines zna on całe swoje życie.

Pytana o warsztat w wywiadzie Damiana Matyszczak

27.9: https://woblink.com/ebook/prawdy-i-tajemnice-sylwia-trojanowska-144003u

Cena:


ISBN

9788379761180: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/piekno-ktore-pozostanie-woodfolk-ashley-142812u

Cena: Leslie Saunders



egzamin ustny z polskiego, iwona cieślak, książki na czytnik za darmo, pypcie na jezyku, program resocjalizacyjny dla skazanych, wypożyczyć, małgorzata błoch-wiśniewska, ziemia planeta ludzi antoine de saint exupéry, karol capek, materiał ludzki, mikroekonomia mankiw taylor, filozof i wilk, agata ziółkowska umk, stulecie winnych tom 2 chomikuj, mój torin, alicja grzybowska, flota wojenna…