ISBN

ISBN

9788366494824: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/modlitwa-keller-timothy-208155u

Cena:


Poplątane ścieżki

Autor: Agata Sawicka

Lato w Zaleszycach nieubłaganie dobiega końca… Julianna jest szczęśliwa – już nie musi ukrywać swoich uczuć. Kocha i jest kochana. Każdą wolną chwilę spędza z Danielem. korzystając z ostatnich dni beztroski. Wydaje się. że nic nie jest w stanie zmącić ich szczęścia.

Tymczasem nad starym dworem zbierają się czarne chmury. Do miasteczka przyjeżdżają spadkobiercy rodziny Zaleszyckich. którzy chcą odzyskać posiadłość i urządzić w niej hotel. Przyszłość muzeum i kawiarenki staje pod znakiem zapytania.

Julianna poznaje powojenne losy Emilii i historię zakazanej miłości babci Nusi. Okazuje się. że kobiety łączy więcej. niż ktokolwiek mógłby przypuszczać…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena: 34.95


Old Shatterhand: Syn Łowcy Niedźwiedzi

Autor: Karol May

Po perypetiach w drodze. Indianin nareszcie przekazuje młodemu westmanowi niezwykle istotne wieści. Grupa. tak naprawdę. przypadkowo poznanych chłopców wyrusza na pustynię Dzikiego Zachodu. Szczęśliwie i tym razem Old Shatterhand wraz z Winnetou znajdują się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Razem z resztą bohaterów wyruszają wyrwać jeńca z niewoli Siuksów.

W niniejszej publikacji zachowano oryginalną pisownię.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99zola germinal, murakami 1q84 tom 1, opus citatum, jak daleko jest horyzont, czynniki leczące w psychoterapii pdf, podróże w czasie, aleksandra skrzypietz, konrad czubaj, miedzianka historia, legenda o mikołaju, tatarkiewicz o szczęściu, metro dmitry, wybrane modele pielęgniarstwa chomikuj, ostatnia misja asgarda, lutowanie pdf, kto wyłączył mój mózg, camilla lackberg srebrne skrzydła, złe spojrzenia, dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy pdf pobierz za darmo, gra o tron książka pdf, po dobrej stronie…