Tajna historia futbolu

Tajna historia futbolu

Autor: Grzegorz Majchrzak

Sport był oczkiem w głowie władz PRL. a piłka nożna miała służyć za opium dla mas. Rozgrywki ligowe. transfery. wyjazdy zagraniczne i wypłaty w prawdziwych dolarach przyciągały kombinatorów. Nad wszystkim sprawowała czujną opiekę wszechobecna bezpieka – werbowała współpracowników. utrącała gwiazdy. szpiegowała i mąciła na zlecenie konkurencyjnych frakcji partii komunistycznej.

Historia polskiego futbolu to nie tylko złoty medal olimpijski i dwukrotnie trzecie miejsce na mistrzostwach świata – to także podsłuchy. prowokacje i afery obyczajowe.

W książce Grzegorza Majchrzaka opartej na nieznanych materiałach IPN sensacja goni sensację. a historie Kazimierza Deyny. „bandy czworga”. Jana Tomaszewskiego. Marka Leśniaka czy Roberta Gadochy jasno pokazują komu bezpieka „założyła siatkę”. a kto potrafił jej strzelić w okienko.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99


https://woblink.com/product-publication/download/206761/epub

1:

:

Cena:


Prezent

Autor: Louise Jensen

Nigdy nie pozwolę ci odejść…

Callie ginie w wypadku samochodowym. a niewyjaśnione okoliczności jej śmierci dodatkowo pogłębiają rozpacz zdruzgotanych rodziców… Tymczasem jej serce zostaje przeszczepione Jennie. która dostaje od życia drugą szansę. Wdzięczna za ten nieoceniony podarunek. Jenna nawiązuje kontakt z rodzicami dawczyni. jednak wkrótce odkrywa. że idealna rodzina Callie skrywa wiele mrocznych sekretów. Co tak naprawdę stało się z jej młodszą siostrą. Sophie. która podobno przebywa za granicą? Co ukrywa Nathan. były narzeczony Callie? Jak naprawdę zginęła kobieta. dzięki której Jenna nadal oddycha? Bohaterka postanawia odkryć prawdę za wszelką cenę. stawiając na szali relacje z bliskimi. zdrowe zmysły. a nawet własne życie.

Wydawnictwo: Burda

Cena:


ISBN

9788362122646: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/bladza-wszyscy-ale-nie-ja-dlaczego-usprawiedliwiamy-glupie-poglady-zle-decyzje-i-szkodliwe-dzialania-carol-tavris-elliot-aronson-agnieszka-nowak-9003u

Cena: Elliot Aronson


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:aneta załazińska, kurka wodna witkacy, lampiony bonda pdf, monika orłowska, eumeswil, czasy w języku francuskim, dlaczego mężczyźni wolą zołzy, książka o depresji, graveyard keeper pl, rok w którym nauczyłam się kłamać, enigma spy adventure poradnik, anna brdulak, gra w kolory rogalska, mika fizykoterapia pdf, allen carr audiobook, śpiewy historyczne, idiomatycznosc w jezyku, pubilo, podrozniczka…