Wszystkie wiersze

Wszystkie wiersze

Autor: Poświatowska Halina

Legendarna poetka i jej wszystkie utwory

Najpełniejszy zbiór wierszy Haliny Poświatowskiej w jednym tomie daje wyjątkową okazję do obcowania z całością lirycznej twórczości poetki. Przedwcześnie zmarła (1935-1967) autorka kilkuset wierszy. jest – obok Wisławy Szymborskiej – najchętniej czytaną polską poetką. Nakłady jej książek w Wydawnictwie Literackim przekroczyły 200 tysięcy egzemplarzy!

„Krańcowo niesentymentalna. a nawet nieromantyczna. wprowadza do poezji polskiej nowy element – motyw ciała uświęconego w misterium miłości i umierania”.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


Zaczytana i bestia

Autor: Ashley Poston

Kochasz porywające książki i tajemnicze biblioteki? Najpiękniejsze baśnie opowiedziane na nowo? W takim razie „Piękna i Bestia” w wersji Ashley Poston to dla ciebie absolutny „must read”!

Rosie Thorne czuje. że wszystko idzie nie tak – nie potrafi napisać eseju rekrutacyjnego na studia. nie może zapomnieć o tajemniczym cosplayerze. którego poznała na ExcelsiConie. a już najmocniej dokucza jej smutek po stracie matki. Tymczasem Vance Reigns. odkąd pamięta. jest gwiazdą Hollywood i cieszy się wszystkimi możliwymi przywilejami. do szczęścia brakuje mu tylko prywatności. Kiedy wybucha skandal. jest zmuszony ukryć się w miejscu. w którym paparazzi na pewno nie będą go szukać: w małym amerykańskim miasteczku. Snując się po przypominającym zamek domu. odkrywa ogromną bibliotekę

Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM

Cena: 39.9


ISBN

9788382191677: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/obcy-nieznane-stany-swiadomosci-krzysztof-wieckiewicz-206865u

Cena:


Ojciec Goriot

Autor: Honoré de Balzac

“Ojciec Goriot” to powieść Honoriusza Balzaka. powieściopisarza francuskiego. który obok Dickensa i Tołstoja uznawany jest za jednego z najważniejszych twórców powieści europejskiej XIX wieku.

Akcja powieści jest osadzona w Paryżu w roku 1819. W fabule przeplatają się losy trzech bohaterów: zaślepionego miłością do swoich córek starca Goriot. tajemniczego kryminalisty ukrywającego się jako Vautrin i ambitnego studenta prawa. Eugeniusza Rastignaca.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


ISBN

9788363732080: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/kaczor-po-pekinsku-jacek-palasinski-203722u

Cena:narzeczona na chwilę, tanie ebooki, struktura społeczna socjologia, pokolenia na rynku pracy, polskie muzułmanki, kłamstwa którymi żyjemy pdf, gospodarka turystyczna definicja, paullina simons trylogia, oficjalne pismo po angielsku, sobibór 2018 chomikuj, lolek skosowski, major opóźnia akcję, psychologia pracy i organizacji pdf, maria trojanek, księgarnia ebook, ja robot 2…