Star Carrier. Tom 4. Otchłań

Star Carrier. Tom 4. Otchłań

Autor: Ian Douglas

Już niby wiesz. jak smakuje zderzenie z nieznanym. Jak człowiek się czuje. kiedy staje naprzeciw potężnego wroga. o którym wie niewiele albo w ogóle nic. Ale minęło dwadzieścia lat względnego spokoju. Miałeś już nadzieję. że udało się pokojowo załatwić sprawy między człowiekiem a obcymi rasami. prawda? Ale to nie takie proste. Znów trzeba podjąć walkę. a nowy przeciwnik dysponuje miażdżącą przewagą. posługuje się nieprawdopodobną wręcz technologią. Żebyś jeszcze chociaż wiedział. z kim sprawa. ale nawet to pozostaje tajemnicą. W dodatku musisz walczyć także z zagrożeniem już znanym. a sił przecież od tego nie przybywa. To bezwzględna wojna o przetrwanie. wiesz o tym doskonale… Jakby tego było mało. zaczynają się coraz ostrzejsze tarcia w łonie samej ludzkości. spierają się Konfederacja i Stany Zjednoczone. oliwy do ognia dolewają pozostałe mocarstwa… No cóż. żołnierzu. nie masz innego wyjścia. jak znów zasiąść za sterami maszyny bojowej. aby rzucić się do gardła wrogom. Ian Douglas po raz kolejny zaskakuje czytelnika pomysłowością. Do znanego już doskonale świata wprowadza nową zmienną. każe ludzkości stawić czoła następnemu niebezpieczeństwu. tajemniczemu. trudnemu do ogarnięcia. Oprócz tego wprowadza do akcji wojowniczą rasę Slan. jak zwykle znakomicie opisując problemy związane z komunikacją przedstawicieli cywilizacji diametralnie od siebie odbiegających konstrukcją psychofizyczną.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 25.52


ISBN

9788381774949: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/stres-102-sprawdzone-sposoby-na-stres-beata-pawlikowska-204633u

Cena: 29.79


ISBN

9788366034075: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/gwiezdne-dzieci-malinowska-joanna-128116u

Cena:


Historia naszych pożegnań

Autor: Agata Przybyłek

„Historia naszych pożegnań” to przejmująca opowieść o miłości. która zawsze jest pięknym uczuciem. bez względu na okoliczności. w jakich się zdarza. 

Basia pracuje jako kucharka i mieszka z bratem. Rodzeństwu nie powodzi się najlepiej. dlatego kobieta podejmuje dodatkową pracę – ma zaopiekować się pewną staruszką. swoją imienniczką. Niewidoma Barbara opowiada jej historię wielkiej i romantycznej miłości…

Zaczęło się od przypadkowego spotkania z Tadeuszem. Rodzące się pomiędzy nimi uczucie niespodziewanie splotło się z romantyczną historią niemieckiego malarza sprzed wojny – wspólnie chcieli poznać tajemnicę ostatniego dzieła artysty. 

Ta piękna historia ma jednak pewną rysę… Czy Basia odkryje prawdę?

Wydawnictwo: Czwa

Cena: 29


ISBN

9788365610249: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/tygodnik-powszechny-85-boniecki-opracowanie-zbiorowe-adam-boniecki-156239

Cena: ks. Adam Bonieckijerzy silberring, dotknięcie anioła, nie mój dług kinga litkowiec doci, narratologia tkaczyk, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook cały za darmo, jak pies pokazuje ze cie kocha, olga tokarczuk pdf chomikuj, słownik czesko-polski, adam bodor, musierowicz kłamczucha, joe abercrombie ostrze, urobieni reportaże o pracy, wilk i czerwony kapturek, cara hunter…