ISBN

ISBN

9788366553507: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/zaspiewaj-mi-kolysanke-ryszard-cwirlej-186855u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135644/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788362795536: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/rejwach-mikolaj-grynberg-34907u

Cena:


Osadzony

Autor: Kinga Wójcik

Trzynaście lat temu mieszkańcy Łodzi żyli w strachu. Mężowie drżeli o życie swoich żon. rodzice zamykali w domach córki. Nieuchwytny. przebiegły i bezwzględny morderca. któremu media nadały pseudonim Trzynaście. długo igrał z policją. w końcu jednak popełnił błąd… Łodzianie odetchnęli z ulgą. Przeszłość jednak nie pozwala o sobie zapomnieć. Dochodzi do kolejnego morderstwa. które do złudzenia przypomina zbrodnie Trzynastki. Czy w mieście grasuje naśladowca? Jaki związek z Trzynastką ma kobieta. którą przed trzynastoma laty uznano za zaginioną? A może za sznurki pociąga człowiek od lat zamknięty w więzieniu. który teraz niespodziewanie poprosił o spotkanie z komisarz Rudnicką?

Kolejne śledztwo łódzkich śledczych zaprowadzi ich do skrywanych przez lata tajemnic. Komisarz Rudnicka i sierżant Wolski zrobią wszystko. by odkryć prawdę. Za wszelką cenę.

Kinga Wójcik – urodziła się w 1994 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Z wykształcenia jest politologiem. Ukończyła Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Jej ‚Poryw’ i ‚Spektakl’ otwierają serię z komisarz Rudnicką w roli głównej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 22.85sobczyk statystyka pdf, rumun goni za happy endem, maly rekin, pełnia życia maciąg, www adobe, kamila czaja, książki top 100, nieodparta pokusa diana palmer, jak uwolnić się od psychopaty, prawo medyczne pdf, bohaterski miś, kultura ameryki łacińskiej, billy jest zły, nawiedzony hotel, gramatyka niemiecka z ćwiczeniami dla początkujących pdf, daniel żukowski, ibuk pwn…