Wielki Ogarniacz Życia we dwoje. czyli jak być razem i się nie pozabijać

Wielki Ogarniacz Życia we dwoje. czyli jak być razem i się nie pozabijać

Autor: Pani Bukowa

Jej życie to nieustanna walka między spaniem a internetem. Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość. Co wieczór postanawia. że od jutra zmieni się na lepsze. ale kiedy wstaje rano. przypomina sobie. że przecież jest idealna.

 

I wtedy poznaje TEGO JEDYNEGO.

 

Pan Buk woli dobrze zjeść. niż podobać się byle komu. Gdyby nie związek z Panią Bukową. mógłby przeżyć całe życie w przekonaniu. że nie ma wad.

 

Ale ONA wie też. że czasem jedyne wyjście to wyjście na piwo. a ON – że jeśli kobieta warczy i nie daje się przytulić. to trzeba odejść na bezpieczną odległość i rzucać w nią czekoladą. I to jest cenna wiedza.

 

Ta książka poka

26.9: https://woblink.com/ebook/pracownia-dobrych-mysli-magdalena-witkiewicz-24923u

Cena:


ISBN

9788324059362: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/zyje-sie-tylko-raz-grzegorz-polakiewicz-148983u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/9537/epub

1:

:

Cena:


Burza

Autor: Steve Sem-Sandberg

Stary dom. tajemnica sprzed lat i mgła. w której trudno oddzielić prawdę od przywidzenia. To nie jest thriller ani kryminał. To coś znacznie mocniejszego. To siła znakomitej literatury.

Mogłoby się wydawać. że chodzi o zwykłą sąsiedzką przysługę. Frank musi zawieźć żonę do szpitala. Prosi więc właściciela pobliskiego domu. aby ten przez kilka godzin zaopiekował się jego dziećmi. Minna i Andreas zostają pod opieką Johannesa. a państwo Lehmanowie odjeżdżają. I na zawsze znikają bez śladu.

Wiele lat później. po śmierci Johannesa. jego wychowanek ponownie zjawia się na wyspie. Wraz z trzaskiem starego zamka we frontowych drzwiach Andreas powraca do wydarzeń. o których pamiętają już tylko nieliczni mieszkańcy. Także ci od lat obserwujący wszystko z okien posiadłości tajemniczych Kaufmannów. niegdysiejszych właścicieli wyspy. których wielu podejrzewa o kolaborację z nazistami…

Poszukiwanie tożsamości. niejasna przeszłość i milczenie. które najsilniej łączy ludzi mających coś do ukrycia. Niepokojąca atmosfera. precyzyjnie budowane napięcie. konsekwentnie dawkowane emocje. a wszystko w pełnym niedomówień świecie mieszkańców małej wysypy u wybrzeża Norwegii. Nowa powieść autora bestsellerów Biedni ludzie z miasta Łodzi oraz Wybrańcy.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 30.9sen faraona, god of war 4 poradnik, barcelona przewodnik pdf, pstryk książka, brzezina iwaszkiewicz pdf, daria orlicz, kości proroka, lars kepler piaskun, segmentacja obrazu, wszystko da się ogarnąć, wypożyczalnia książek online za darmo, blask księżyca pdf, marcin ciszewski audiobook, europa walczy 1939-1945. nie takie proste zwycięstwo, grek gangster, kristin hannah wielka samotność, tim marshall, chinskie anime, rehab osiatyński, wałęsa żyd, historia przemocy, serce diabła meghan march pdf, samantha young wszystko co w tobie kocham pdf, dzienniki lodu…