EPUB.MOBI

EPUB.MOBI

203433: 2.99

https://woblink.com/product-publication/download/203433/epub

:

Cena:


Portret

Autor: Nikołaj Gogol

Andriej Pietrowicz Chartkov jest młodym. utalentowanym. ale ubogim artystą. Pewnego dnia dokonuje dziwnej decyzji. inwestycji. która w teorii nie ma żadnego sensu – zakupuje obraz. tak bardzo magiczny i realistyczny. warty każdych pieniędzy. nawet tych ostatnich… Dzięki któremu zmieni się dosłownie wszystko. Jednak za jaką cenę?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


ISBN

9788382261448: Wydawnictwo

Format

12.49: https://woblink.com/ebook/plaszcz-piotr-chmielowski-nikolaj-gogol-202605u

Cena:


Placówka postępu

Autor: Joseph Conrad

‚Placówka postępu’ to opowiadanie Josepha Conrada. wybitnego angielskiego pisarza polskiego pochodzenia.

Opowiadanie opisuje losy dwóch białych. przebywających w placówce handlowej w głębi Afryki. Ich jedynym zadaniem jest pobieranie od miejscowych plemion kości słoniowej. Sytuacja komplikuje się. gdy jeden z ich podwładnych uznaje. że więcej tego materiału można pozyskać. handlując żywym towarem.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Wenus w futrze

Autor: Leopold von Sacher-Masoch

“Wenus w futrze” to powieść autorstwa Leopolda von Sacher-Masocha oparta częściowo na elementach autobiograficznych. 

Od nazwiska autora tej powieści – Leopolda von Sacher-Masocha. pochodzi określenie masochizm. Główny bohater wyznaje zakochanej w nim pięknej kobiecie – Wandzie. swoje skryte pragnienia. Marzy o kobiecie idealnej. która będzie okrutnie się z nim obchodzić. bić go i traktować jak niewolnika.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 11.49


Melody

Autor: Milcarz Karolina

Melody pewnego dnia budzi się w szpitalu z zanikiem pamięci. Od pierwszych chwil odzyskania przytomności czuje się osaczona. Czy ludzie. którzy podają się za jej rodzinę. naprawdę nią są? Jak to się stało. że straciła pamięć? Była dobrą żoną. wzorową obywatelką – a może wręcz przeciwnie?

Towarzysz Melody w jej próbie odzyskania swojej tożsamości. I uważaj. ta książka jak mało która pokazuje. że pozory mogą mylić..

Wydawnictwo: Ferratus

Cena: 24.9


ISBN

9788382191608: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/w-blasku-obojetnych-gwiazd-maciej-dynieski-203971u

Cena:


Wśród drzew – opowiadanie erotyczne

Autor: Jones Julie

Nie miał wyboru. musiał się zgodzić. Nie dlatego. że tego chciała – mógł przecież zanieść ją z powrotem do samochodu. przypiąć pasami i zawieźć do domu – ale dlatego. że on też tego pragnął. Bardzo. Na samą myśl. że za chwilę może zatopić się w jej cieple. poczuł. jak jego penis robi się twardy. A gdy rozpięła płaszcz i zobaczył ją w przepięknej sukience. nic już nie było w stanie go powstrzymać…

Harry szaleje za swoją nową. młodą. oszałamiająco seksowną żoną. Dziewczyna fascynuje go pod każdym względem. ale ma trudny charakter i uwielbia prowokować kłótnie. Tym razem jednak wina leży po jego stronie. bo zapomniał o jej urodzinach. Gdy awantura na środku londyńskiej ulicy wymyka się spod kontroli. Harry jest gotów zrobić wszystko. by uspokoić żonę i wynagrodz

2.99: https://woblink.com/ebook/peep-show-opowiadanie-erotyczne-jones-julie-203437u

Cena:przewieszenie remigiusz mróz, aldous, a. a. milne, gustav meyrink golem, psychologia społeczna bogdan wojciszke pdf, kruszewski sztuka nauczania pdf, książka steve jobs, sekret księcia, marta maklakiewicz, cukiernia pod amorem audiobook, dallas ’63, reformy grabskiego, robert buczek, trzecia fala demokratyzacji, dwanaście opowiadań tułaczych, uwikłani 3 pdf, władysław pęksa, król fryzjerów fryzjer królów…