ISBN

ISBN

9788381472272: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/lwowski-ptak-piotr-tyminski-141460u

Cena:


Pora na miłość

Autor: Ferenz Malwina

Jest taki stan ducha. który nie ma ani wieku. ani odpowiednich miejsc czy pór roku. Pojawia się i sprawia. że nagle jesteś gotowa na wszystko. To właśnie miłość.

Zdawałoby się. że nic nie jest w stanie połączyć karierowiczki z banku ze starą panną z kotami. świeżo upieczoną maturzystką i gospodynią domową. Jednak życie pisze swoje przewrotne scenariusze.

Wśród urokliwych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet. Magda traci pracę. kończy czterdziestkę i kolejny słoik nutelli. Julia pnie się po szczeblach kariery. podczas gdy jej teściowa wznosi modły o wnuka. Kaśka podgląda wrocławian z parkowych drzew i uwiecznia ich na zdjęciach. a Aniela rozsiewa optymizm na prawo i lewo. doprowadzając tym do szału wszystkie sąsiadki.

Nieoczekiwa

34.99: https://woblink.com/ebook/corka-stalina-rosemary-sullivan-27762u

Cena:


ISBN

9788376862323: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/rywalki-kiera-cass-11221u

Cena:21 lekcji na xxi wiek chomikuj, wojna o pieniądz, streszczenie zaczarowana zagroda, apollo i boskie próby 4, komedia ludzka książki, podstawy zarządzania griffin pdf, ścigając krzyk, dżok legenda o psiej wierności tekst, wielka księga wartości, zatriumfuje, umowy w obrocie gospodarczym pdf, naturalizm prawniczy, małe kobitki, służące pdf…