ISBN

ISBN

9788380876514: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/badz-liderem-2-0-john-c-maxwell-148260u

Cena:


1

:

:

Cena:


Agnieszka opowiada bajkę (pol-ang)

Autor: Joanna Papuzińska

Czytanie angielskiego tekstu ze zrozumieniem to nie lada sztuka! Dobrze mieć wówczas pod ręką tłumaczenie polskie – tak jak w tej książce. Lekturę ułatwia przejrzysty. akapitowy układ teksów polskiego i angielskiego.

W książce znajdują się dwa opowiadania Joanny Papuzińskiej.

W opowiadaniu tytułowym Agnieszka próbuje przekonać mamę. by pozwoliła jej adoptować małego kotka. By ją udobruchać. opowiada jej bajkę o kotku szukającym swojej mamusi.

Placek Zgody i Pogody  to historia. w której Agnieszka piecze z pomocą sprytnego stworzonka Głowogonka placek. Dzięki niemu skłóceni rodzice znów zaczynają się do siebie uśmiechać.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Krótka historia Stowarzyszenia Nieurodziwych Dziewuch

Autor: Oyeyemi Helen

Nagroda główna PEN Open Book!

W kaplicy opactwa benedyktynów w Montserrat znaleziono dziecko. Pracownicy jednej z firm w Londynie odkrywają. że ich nowa koleżanka skrywa oprawiony w skórę dziennik z mosiężnym zamkiem. Młoda studentka Day stara się o przyjęcie do tajemniczego stowarzyszenia. Każda z tych historii potrzebuje właściwego klucza. który otworzy zamknięte od lat drzwi i zatwardziałe serca bohaterów oraz pozwoli odkryć tajemnice. które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Opowiadania Oyeyemi rozgrywają się w różnych miejscach i czasie. a autorka umiejętnie zaciera granice między współistniejącymi światami. Mistrzowsko prowadzi narrację. zręcznie żongluje stylami i aluzjami. a jej nieco ekscentryczne poczucie h

:

Cena:


ISBN

9788366278615: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-singielki-malgorzata-mroczkowska-152032u

Cena:


Zanim się obudzę

Autor: Agnieszka Bednarska

Z rzeki zostaje wyłowiona kobieta – wyziębiona i prawie martwa. W szpitalu zapada w śpiączkę. Ma nikłe szanse na wybudzenie się. Policja nie potrafi ustalić jej tożsamości. nikt nie zgłasza jej zaginięcia. Opiekująca się nią siostra Brygida nadaje jej imię Selena i od tej pory poświęca się opiece nad dziewczyną.

Do tej samej sali trafia Kamil. chłopak z objawami śmierci mózgowej. Ordynator namawia jego rodziców do podpisania zgody na pobranie organów od Kamila. ale oni się nie zgadzają. Matka. patrząc na syna. nie wierzy w jego śmierć.

W szpitalu pracuje również doktor Yao Nakamura – wychowanek domu dziecka. samotny dziwak i przeciwnik orzekania śmierci mózgowej. Czy zdoła przywrócić swoich pacjentów do świata żywych? Kto ma decydować. gdzie leży granica między życiem a śmiercią? Co dzieje się za świadomością człowieka. który jest zbyt słaby. by wrócić. lecz wciąż niegotowy. by odejść?

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32roland lazenby, grube wiory paczes, brian tracy pewność siebie, dobrzański pdf, story of bad boys 2, dwa psy przeżyły, korwin książki, ajschylos sofokles eurypides, przeklęte krainy, dziedzictwo posłańca, lewactwo, natalia lemann, matematyka w zasadniczej szkole zawodowej, streszczenie lektury chlopcy z placu broni, dla elizy mp3 download, ojczyzna polszczyzna, sztuka kochania pdf doci, nowy autorytaryzm…