ISBN

ISBN

9788381712033: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/jestes-tego-warta-levin-nancy-154137u

Cena:


Za głosem serca

Autor: Joanne MacGregor

Nowoczesny romans zainspirowany Małą Syrenką. jedną z najpiękniejszych literackich historii miłosnych!

Jak wiele możesz poświęcić dla miłości? Czy jest warta tego. aby odebrać głos swojemu własnemu „ja”?

Chce uwolnić się od przeszłości. Chce znaleźć dla siebie nowe miejsce. Co jednak. gdy czarujący świat filmowy zamiast krainą marzeń okazuje się pułapką?

Kiedy osiemnastoletnia Romy Morgan ratuje życie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Loganowi Rushowi. dostaje pracę jako jego osobista asystentka i z dnia na dzień znajduje się w środku ekscytującego świata filmu. Spełnia się sen Romy – między nią a Loganem zaczyna więcej niż iskrzyć. Wtedy jednak Romy odkrywa. że plan filmowy to świat iluzji i niedotrzymanych obietnic. Traci pewność. komu naprawdę może zau

29.9: https://woblink.com/ebook/peety-eric-o-grey-mark-dagostino-154138u

Cena: Mark Dagostino


ISBN

9788366381117: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jeszcze-raz-nataszo-karolina-wilczynska-154169u

Cena:


Zbyt szalony na męża

Autor: Eloisa James

Przystojny i zawadiacki dziedzic książęcego tytułu lord Roland Northbridge wyjechał z Anglii dwa lata temu. porzucony na przyjęciu zaręczynowym przez pannę Dianę Belgrave. Po powrocie North zastaje Dianę w rodzinnym zamku. gdzie pracuje jako guwernantka jego młodszego rodzeństwa. Zdziwiony odkrywa. że w kraju otacza go zła sława: w eleganckim towarzystwie panuje opinia. że jest zbyt szalony. by nadawał się na męża.

North daje jasno do zrozumienia. że mimo skandalu wciąż pragnie Diany i gotów jest podjąć każde ryzyko. by ją zdobyć. Teraz jest już zaprawionym w bojach wojownikiem – a bitwę o serce swej damy postanowił wygrać. Diana stoczyć musi trudną walkę. by nie stracić głowy dla mężczyzny. którego wciąż przecież nie zamierza poślubić.

Wydawnictwo: Am

Cena:


Szczygły

Autor: Beata Ostrowicka

Zojka lubi swoje miasteczko. Za nazwę. która kojarzy się jej z czymś miękkim jak aksamit. za to. że centrum jest blisko. i za pozostałości domu Kulików. W zdziczałym ogrodzie czas płynie inaczej. W okolicy często kręci się bezdomny piesek. Pętelek. którego dziewczyna dokarmia. Robi to także ten wiecznie ponury Igor. Zoja i Igor nie znają się dobrze. ale ich drogi coraz częściej się krzyżują. Choć tego nie wiedzą. wiele ich łączy. Pewnego dnia z przytuliska dla zwierząt. w którym oboje pomagają. ktoś kradnie szczygły…

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 28.9


Sekret antykwariusza

Autor: Paweł Jaszczuk

Każde miejsce ma swoją tajemnicę.

Piotr Stocki prowadzi antykwariat. Pewnego dnia wyjeżdża z miasta. aby spotkać się z kimś i spłacić zaległy dług.

Spirala nieprawdopodobnych zdarzeń wciąga mężczyznę w machinę zbrodni. a mroczny sekret z przeszłości daje o sobie znać. Dawne grzechy wychodzą na jaw.

Kim tak naprawdę jest Piotr Stocki? Czy jego zmorą i przekleństwem jest antykwariat?

Wciągająca intryga i narastająca z każdą stroną powieści groza stanowią finezyjną mieszankę kryminału i thrillera psychologicznego. Sekret antykwariusza to powieść trzymająca w napięciu aż do zaskakującego zakończenia.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


1

:

:

Cena:homodeus, kapitan tadeusz wrona, dorota masłowska wojna polsko ruska, stulecie winnych ci, którzy walczyli streszczenie, portret doriana graya audiobook, wyznania św augustyna pdf, traczyk fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej pdf, notatki maturalne biologia, pielegniarstwo internistyczne, marketing uslug, miłość w czasie wojny, ewa małecka tendera, hugh gibson, musierowicz audiobook…