Polska może być lepsza

Polska może być lepsza

Autor: Sikorski Radosław

Świat jeszcze przed chwilą patrzył na nas z podziwem. Liczono się z naszym zdaniem. Byliśmy wiodącym państwem Europy. Dziś spogląda się na nas ze zdumieniem. Stoimy z boku. Władza mówi. że dumnie. ale faktem jest. że samotnie.

Po co nam Unia Europejska? Czy zagraża nam Rosja? Na ile możemy polegać na USA? Jak wrócić do wielkiej gry?

Na takie pytania odpowiada Radosław Sikorski. wykładowca Harvardu. były minister obrony i spraw zagranicznych. Człowiek. który prowadził grę z największymi: Clinton. Ławrowem. Merkel czy Janukowyczem.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


Harry i Meghan. Chcemy być wolni

Autor: Omid Scobie

MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER * BESTSELLER „NEW YORK TIMESA” * NUMER 1 NA LIŚCIE BESTSELLERÓW „SUNDAY TIMESA”

 

JAK NAPRAWDĘ FUNKCJONUJE RODZINA KRÓLEWSKA?

WYDARZENIA. KTÓRE POKAZAŁY JEJ PRAWDZIWE OBLICZE

 

Uwielbiany brytyjski książę. syn kochanej na całym świecie księżnej Diany. i piękna czarnoskóra amerykańska aktorka. Ich ślub był pierwszym wstrząsem. który zafundowali światu i rodzinie królewskiej książę Harry i Meghan.

Kolejnym było wycofanie się z królewskiego życia i pójście własną. niezależną drogą.

 

Od pierwszych doniesień o kiełkującym romansie para była na celowniku międzynarodowych mediów. Nagłówki gazet donosiły o każdym szczególe z ich życia – zaręczynach. ślubie. narodzinac

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 15.35


ISBN

9788379767823: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/rok-na-kwiatowej-tom-4-owoce-milosci-karolina-wilczynska-133418u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/177604/epub

1:

:

Cena:


Dziewczyna z konbini

Autor: Murata Sayaka

Jedna z najgłośniejszych japońskich powieści ostatnich lat!

Keiko Furukura w wieku trzydziestu sześciu lat wciąż pracuje dorywczo w konbini. jednym z sieciowych sklepów wielobranżowych. w których ekspedientami są zazwyczaj studenci lub imigranci. Lekceważąc presję rodziny. dziewczyna nie dąży do podwyższenia swojego statusu społecznego. nie chce też założyć rodziny. Od dzieciństwa ma problemy z dopasowaniem się do otoczenia oraz zrozumieniem i odczuwaniem emocji. Ściśle określone zasady panujące w konbini zapewniają aspołecznej Keiko poczucie bezpieczeństwa. a uniform. który nosi w pracy. staje się częścią jej tożsamości. Do bólu poukładane życie bohaterki wywraca się do góry nogami. gdy w sklepie pojawia się Shiraha. chłopak z podobnymi problemami.

<

26.9: https://woblink.com/ebook/zbrodnia-w-wielkim-miescie-alek-rogozinski-135258u

Cena:


ISBN

9788366071827: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/droga-szamana-etap-2-gambit-kartosa-wasilij-machanienko-gabriela-sitkiewicz-145851u

Cena:szejnert małgorzata, mikołajek książka pdf, perwersyjna milosc ksiazka, ranking książek, vat na ebooki, przygody baltazara gabki, marek lehnert korespondent, bartosz jabłoński, romuald dębski udar, erystyka schopenhauer pdf, madlen europa, fizjoterapia w chirurgii, data science i uczenie maszynowe pdf, upili się młodym winem, książki mobi, ustawa o drogach publicznych streszczenie, sztuka czytania autor, kajety, siła dla ludu, test gimnazjalny biologia, szkoła żon pdf, kopciuszek hanna januszewska…