Opowieść wigilijna. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Opowieść wigilijna. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Charles Dickens

Ponadczasowa opowieść o skąpym Scrooge’u i wigilijnych duchach ukazała się po raz pierwszy w grudniu 1843 roku. z ilustracjami Johna Leecha. Tłumaczona wielokrotnie i wydawana jako Opowieść wigilijna lub zgodnie z oryginalnym tytułem jako Kolęda prozą stała się książką czytaną najmłodszym od pokoleń. Boże Narodzenie to czas. gdy idea miłosierdzia jest nam szczególnie bliska. Warto zatem właśnie w tym czasie opowiadać o niej dzieciom poprzez piękną literaturę. Nasze wydanie Opowieści wigilijnej jest wyjątkowe. Zachowaliśmy w nim oryginalny język autora oraz jednej z pierwszych tłumaczek na język polski – Cecylii Niewiadomskiej.

Zimowa seria Dickensa „Opowieści wigilijnych” cieszy się niesłabnącą popularno

8.49: https://woblink.com/ebook/historia-nieprawdopodobna-boleslaw-prus-197588u

Cena:


1

:

:

Cena:


Syndrom oblężonej twierdzy. Zmagania kontrwywiadu II RP. Tom IV

Autor: autor zbiorowy

Książka jest czwartym tomem z serii o dziejach kontrwywiadu II RP. Publikacja ta ukazuje problemy. jakim musiało stawić czoła nowe. odrodzone państwo polskie. A zakres tych problemów był bardzo szeroki. Część z nich miała źródła w konflikcie strategicznym oraz pretensjach granicznych państw sąsiadujących z naszym krajem. Problem narodowościowy (pamiętamy. że w tamtym czasie Polska stanowiła wielonarodowy tygiel). wroga działalność na terytorium II RP obcych służb specjalnych czy ochrona granic państwowych to wyzwania. z którymi należało sobie poradzić w pierwszej kolejności. aby następnie móc umacniać kruchą. dopiero co odrodzoną państwowość.

W niniejszej publikacji poruszono zagadnienia ważne z punktu widzenia ówczesnego państwa. Zaprezentowano również sylwetki wielkich polskich patriotów. którzy wnieśli istotny wkład w ochronę bezpieczeństwa kraju swoją codzienną. mozolną służbą.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 47


1

:

:

Cena:wojna i miłość książka, isaac asimov fundacja, tatuaże tom 2 pdf, biologia molekularna w medycynie pdf, stany zagrożenia życia, fotograficzna kamasutra, oczami mężczyzny ebook, powierzchniowiec godzien podziwu, biblioteka audiobooków, abdel sellou, ta, która musi umrzeć, jacek skowroński, kodeks karny audiobook, limnologia, puszkino, wisłocka sztuka kochania pdf, najlepsze miasto swiata, undergroundowy, architektura uczuć pdf…