:

:

Cena:


Za górami za lasami

Autor: Janina Porazinska

Najpiękniejsze baśnie i legendy z różnych regionów Polski zebrane w jednym tomie. Ceniona autorka literatury dla dzieci. Janina Porazińska. zabiera czytelników w każdym wieku do świata. w którym wszystko może się zdarzyć. Wśród opowieści inspirowanych rodzimym folklorem znajdziecie historie dobrze znane. jak i te. które dopiero odkryjecie. Spotkacie między innymi dzielnego Szewczyka Dratewkę. odważną siostrę siedmiu kruków i piękną mieszkankę zaklętej wieży. Wzruszające losy bohaterów są doskonałą nauką wychowawczą. Każdy w końcu otrzyma to. na co zasłużył – dobro zostanie wynagrodzone. a zło spotka kara.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/203979/epub

1:

:

Cena:


W kurortach przedwojennej Polski

Autor: Maja Łozińska

Narty. dancing i brydż – to niewątpliwie najważniejsze rozrywki bywalców kurortów w okresie międzywojennym. Książka „W kurortach przedwojennej Polski” zabiera na w fascynującą podróż do modnych miejscowości wypoczynkowych Drugiej Rzeczpospolitej.

Pierwszym pociągiem narciarskim udamy się do Zakopanego. gdzie przekonamy się między innymi. gdzie bywali namiętni brydżyści. Następnie odwiedzimy Krynicę i słynną „Patrię”. Zawitamy do Gdyni na jeden z modnych w tamtym czasie dancingów. Nie ominiemy również Druskiennik. w których stałym bywalcem był Marszałek Józef Piłsudski.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 59dziewczyna na miesiąc pdf, samantha young ostrożnie z miłością pdf, ekke overbeek, viktor e frankl, przygotowanie do aktu zawierzenia, kurs wiedzy o winie jancis robinson, natalia daśko, problem trzech ciał fizyka, marek krajewski mock pojedynek, lek przestrzeni, seriale paradokumentalne, ludowa historia stanów zjednoczonych, książka odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, surviving mars gry online, monika książek, gogol szynel, angielski kryminał z ćwiczeniami…