Lektury w ręku nauczyciela. Perspektywa polska i zagraniczna

Lektury w ręku nauczyciela. Perspektywa polska i zagraniczna

Autor: Anna Janus-Sitarz

Czy i jak nauczyciel może przezwyciężyć uczniowską obojętność wobec książek? Autorzy artykułów zamieszczonych w tym tomie zakładają. że książka w ręku polonisty potrafi wpłynąć na postrzeganie literatury przez młodego człowieka albo w kategorii przymusu. albo ‒ świata odkryć i przyjemności. Przybliżają zatem te utwory. które mogą mieć siłę wzbudzania emocji i pobudzania myślenia o sobie. o „swoich” i „innych”. jeśli tylko nie pozwoli im się pokryć się patyną „szkolnej lektury”. Upominają się o niespieszną. wnikliwą lekturę. o nowe odczytania kanonicznych tekstów.

Lektury w ręku nauczyciela. Perspektywa polska i zagranicznato zbiór interesujących artykułów wybitnych badaczy i nauczycieli języka pol

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15


Dziecięce dusze

Autor: Christine Nightingale

Jak nawiązać kontakt z duszą dziecka. które ma przyjść na świat?

Twoje przyszłe dziecko czeka na ciebie. a dzięki tej książce dowiesz się. jak je do siebie przywołać.

Christine Nightingale to mistrzyni Reiki. terapeutka oraz nauczycielka. która pomaga nawiązać kontakt z duszami przyszłych dzieci i przepracować przeszkody blokujące ich pojawienie się na świecie. Dzięki temu możesz odkryć. dlaczego masz problemy z zajściem w ciążę lub co pragnie ci przekazać dusza twojego przyszłego dziecka.

Zawarte w tej książce wskazówki pomogą ci zrozumieć uniwersalne prawa karmy. które prowadzą dusze przed różne wcielenia. i umożliwią stworzenie energii niezbędnej do pojawienia się dziecięcej duszy. To idealna książka dla każdego. kto interesuje się duchowym aspektem poczęcia i zaj

26.9: https://woblink.com/ebook/amerykanski-krol-nowy-camelot-tom-3-sierra-simone-177650u

Cena:


Krok po kroku z Robertem Sową

Autor: Sowa Robert

Robert Sowa znany mistrz kulinarny dzieli się swoimi oryginalnymi przepisami. To książka. jakiej jeszcze nie było – ponad 120 autorskich przepisów Mistrza pokazanych na kolorowych ilustracjach obrazujących poszczególne etapy wykonania każdej potrawy. Dodatkowo przy każdym przepisie znajdą się symbole informujące o czasie potrzebnym na przygotowanie potrawy i stopniu trudności.

Proponowane przepisy to wielokrotnie sprawdzone przez Mistrza potrawy na zupy i przystawki. dania z ryb. mięs. wegetariańskie oraz dodatki. Autor poleca wykwintne. zdrowe i pachnące ziołami potrawy. Dzięki nim każdy kucharz i kucharka. nawet początkujący. bez trudu odtworzą smaki proponowanych dań oraz osiągną kulinarny sukces.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 34.99


Ostatnie piętro

Autor: Irena Landau

Dzieci zwykle lubią się bawić w chowanego. Ale kiedy trzeba się ukrywać non stop. nie zdradzać swojego prawdziwego imienia i nikomu nie ufać – przestaje być zabawnie.

Po ucieczce z warszawskiego getta Cesia musi się ukrywać. Spędza długie godziny w maleńkim schowku. chodzi bezszelestnie. je mało. tak aby nikt z sąsiadów nie zauważył. że państwo Ródyccy od roku ukrywających dziewczynkę. Cesia boi się Niemców. ale też Polaków. nie wszyscy z nich są przyjaciółmi małej Żydówki. Martwi się o swoich. czy jeszcze kiedyś ich zobaczy? I czeka na dzień. w którym bez strachu przespaceruje się ulicą.

Prawdziwa historia małej Cyrli. która bała się ciekawskich spojrzeń przechodniów.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9przebudzenie olivii pdf chomikuj, jaśki, pani stefa, joseph conrad książki, kultura latynoamerykańska, anna materska sosnowska ile ma lat, chwila na miłość, machiavellego, mały ksiaze pdf, w drodze z maryją pdf, flipy od zera, dekret prawo rzeczowe, as pancerny, przyimki czasu angielski ćwiczenia pdf, depresjologia, wielki ogarniacz życia, czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego, polscy reporterzy, www 1939 com pl, virginia woolf własny pokój, odkrycia chemiczne, blondynka na językach niemiecki pdf, zarządzanie kryzysowe pdf, malcolm xd edukacja, jeden dzien ksiazka, belle aurora raw, metro pdf…