Narzeczona z Kociewia

Narzeczona z Kociewia

Autor: Konrad T. Lewandowski

Rzymianie podbili już całą Galię. Całą? Nie! Broni się jeszcze jedna mała wioska…

Ta historia jak z komiksu o Asterixie i Obelixie wydarzyła się naprawdę w Polsce w 1920 roku. Wioska Janowo wraz czterema swoimi przysiółkami powstrzymała całe Niemcy. wygrywając plebiscyt i przyłączając się do Polski. Niniejsza książka opowiada tę historię w konwencji fantasy. Magia przeplata się tu z wydarzeniami rzeczywistymi i niesamowitymi zbiegami okoliczności oraz prawdziwymi ludźmi. Do walki o Polskę stają żywioły. demony i pradawne słowiańskie bóstwa.

Ale głupi ci Germanie!

Wydawnictwo: Ferratus

Cena: 32.9


Jak nie umrzeć przedwcześnie

Autor: Gene Stone

Przystępna i aktualna książka napisana przez lekarza. który przekonuje. że możemy ustrzec się wielu poważnych chorób dzięki odpowiedniemu odżywianiu. Każdy z piętnastu rozdziałów poświęcony jest innej chorobie oraz zaskakująco prostym sposobom pozwalającym jej uniknąć. Autor omawia również dwanaście grup pokarmów. które powinniśmy wprowadzić do swojej codziennej diety. żeby czuć się lepiej i żyć dłużej. Wszystkie zalecenia doktora Gregera są poparte wieloletnimi badaniami.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 44.99


ISBN

9788378930273: Wydawnictwo

Format

: Czarne

Cena: 17.3


Uwodziciel

Autor: Zbigniew Nienacki

Uwodziciel jest powieścią erotyczną Zbigniewa Nienackiego napisaną dla dorosłych. Dzięki niej można lepiej poznać autora. prześledzić jego doświadczenia. warsztat. zdolność obserwacji. sposób tworzenia tematu. Autor przybliża nam zwiążek kobiet i mężczyzn. Książka warta polecenia.

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 34.99rozmowa kwalifikacyjna po angielsku pytania i odpowiedzi, książki on line, elementia kroniki księga 3, ibuk pwn, viveca sten, 365 dni książka pdf, jerzy alski, solaris lema, mikrobiologia techniczna, prawdziwy mezczyzna, rodzina borgiow, kamil miszewski, medytacja louise hay, marcel moss nie wiesz wszystkiego, dzienniki sherlocka holmesa, wszystko oprócz prawdy, granice wolności, melissa darwood, gra o tron epub, mass effect 2 solucja, ruth benedict wzory kultury, katarzyna bem, testy z matematyki dla klasy 2 szkoły podstawowej do wydrukowania…