Niki i Tesla. Efekty specjalne na miarę Oscara

Niki i Tesla. Efekty specjalne na miarę Oscara

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Po zamieszaniu. jakie wywołało pojawienie się Nikiego i Tesli i ich szalonego wujka Newta w X-tremalnymNaukorium. rodzeństwo miało nadzieję zrelaksować się na planie filmowym. na który dzieciaki zaprosiła ciocia ich kumpla DeMarca. Niestety i tym razem ważniejsza okazała się zagadka kryminalna. którą trzeba było rozwiązać. konstruując filmowe gadżety i wcielając się w rolę zomboida!

Książka odkrywa kinowe tajemnice i prezentuje triki. dzięki którym poczujesz się jak prawdziwy filmowiec!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24.99


TWOJA KOLEJ NA ŚMIERĆ

Autor: Peter James

Ostatnie słowa. które wypowiedziała narzeczona do Jamiego Balla. padły w trakcie przerażającej rozmowy telefonicznej. Chwilę wcześniej Logan Somerville wjechała na znienawidzony przez siebie parking podziemny pod budynkiem. w którym mieszkali. Bała się tego miejsca. Kilka sekund po tym. jak Jamie usłyszał w słuchawce krzyk ukochanej. połączenie zostało przerwane. Policja błyskawicznie przyjechała na miejsce. ale Logan już tam nie było. Samochód stał jak gdyby nigdy nic. zaparkowany na swoim miejscu. W środku leżał telefon.

Tego samego popołudnia robotnik pracujący w parku w innej części miasta wykopał zwłoki dwudziestokilkuletniej kobiety. Jak się okazało. nie żyła od 30 lat. Komisarz Roy Grace nie pomyślał nawet. że te dwa zdarzenia mogło coś łączyć. Jednak niedługo później kole

29.9: https://woblink.com/ebook/green-witch-arin-murphy-hiscock-151844u

Cena:


Joga 7/7

Autor: Gertrud Hirschi

Jak zacząć ćwiczyć jogę w domu? Kiedy najlepiej to robić? Jak przygotować się do ćwiczeń?

Wystarczy. że poświęcisz 7 minut dziennie na jogę. żeby wyraźnie odczuć jej efekty – twoje ciało stanie się silniejsze. a umysł spokojniejszy!

Jeśli wydaje ci się. że joga to długie sesje powolnego wykonywania kolejnych assanów. ta książka miło cię zaskoczy. Autorka opracowała program codziennej praktyki łagodnej jogi. który jest idealny dla zabieganych. a także tych. którzy chcieliby sprawdzić. czy joga jest dla nich.

W książce znajdziesz:

– siedem siedmiominutowych sekwencji jogi. które obejmują medytację. mantry i mudry;

– ćwiczenia skupione na wzmocnieniu poszczególnych obszarów ciała;

– ćwiczenia oddechowe pomagające w praktyce uważności;

– omówienie założ

:

Cena:ksiegarnia ebook, kompleks portnoya, boska cząstka książka, dead space 3 poradnik, pieśń o narodzeniu pańskim, egzamin gimnazjalny biologia, idiota pdf, quiz z języka angielskiego, piąta ofiara, kim jest czlowiek, słowo na m online, samantha young cofnąć czas pdf, zanim odfrunę, turcy w niemczech, larry reloaded, finansowanie inwestycji…