Randka z homo sapiens

Randka z homo sapiens

Autor: Penny Reid

Pierwszy tom serii „Kółko Singielek Miejskich” Penny Reid. Jeśli kochacie „Seks w wielkim mieście” i dzienniki Bridget Jones. to ta książka jest dla Was. Zabawna i lekka opowieść o dziewczętach w Chicago. które spotykają się na regularne sesje szydełkowania i wzajemnie wspierają się radą i pomocą.

 

Bohaterki od pierwszych stron budzą sympatię. są nakreślone niezwykle prawdziwie. a jednocześnie z przymrużeniem oka. Neurotyczna Janie. która nie wierzy w siebie i co i rusz pakuje się w kłopoty. bardzo polega na swoich przyjaciółkach. może się do nich zwrócić w każdej sprawie – są dla niej jak rodzina.

 

Po tym. jak jednego dnia traci chłopaka. mieszkanie i pracę. Janie Morris tylko czeka na kolejną katastrofę. jaką szykuje dla niej los. Świadkiem jej totalnego up

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16.99


Pieśń królowej

Autor: Elizabeth Chadwick

Poznajcie królową tysiąclecia! Historia kobiety. która zmieniła bieg dziejów Europy.

Eleonora Akwitańska. królowa Francji i Anglii. żyła ponad osiemset lat temu. lecz do dziś fascynuje współczesnych. Swoją niezłomną wolą doprowadziła do unieważnienia nieudanego małżeństwa. była kobietą ambitną. mądrą i wykształconą. potrafiła czerpać radość z miłości.  Elizabeth Chadwick z życia średniowiecznej królowej. matki Ryszarda Lwie Serce. uczyniła pasjonującą i pełną emocji opowieść. na wskroś wiarygodną. bo opartą na źródłach. które dotrwały do naszych czasów. 

Alienor ma trzynaście lat. Przyszłość młodej i pięknej dziedziczki akwitańskiej wydaje się usłana różami.  lecz gdy w 1137 roku umiera jej ukochany ojciec. dziewczyna zostaje zmuszona

:

Cena:


Rebel

Autor: Paulina Młynarska

Jak wyglądałby świat. gdyby mężczyźni zachodzili w ciążę? Czy cenzura może być dobra? Po co Krystynie Pawłowicz feministki? I czy ten obłęd minie? Pełna humoru. dystansu i ciętego języka opowieść o świecie. który zdaje się nie zmieniać…

Paulina Młynarska za każdym razem zaczyna tak samo. Robi listę gorących i żrących tematów tygodnia. Zwykle jest długa. bo wskaźnik wariactwa niebezpiecznie się podniósł. Patrzy i oczom nie wierzy. I to jest najlepszy moment. żeby napisać felieton. Przez ostatnie pięć lat pisywała swoje felietony w prasie i internecie. A teraz po raz pierwszy zostają zebrane w jednej książce.

Miłej lektury i jeszcze milszego hejtowania! Ja też Was kocham.
Paulina Młynarska

Paulina Młynarska (ur. 1970) – dziennikarka. producentka radiowa i telewizyjna. związana z rynkiem polskim i francuskim. Felietonistka. blogerka. autorka scenariuszy i książek. znana z ciętego języka. własnego zdania i odważnego podejścia do tematów tabu. Przez ponad  dekadę na antenie TVN Style współprowadziła talk-show „Miasto kobiet”. Obecnie tworzy program „Lustro” w Onet.pl. pisze felietony dla miesięcznika „Grazia”. prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe dla kobiet „Miejsce Mocy”. Współorganizuje kobiece wyprawy do Azji. Feministka. narciarka. podróżniczka i joginka. Matka dorosłej córki. Mieszka w Kościelisku. gdzie przyjmuje gości. smaży konfitury i pisze książki.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Cukrzyca. Nadciśnienie. Otyłość. Naturalne metody leczenia.

Autor: Tomasz Szmajda

To jest historia prawdziwa. to jest moja historia.

To nie jest gdybanie. co było gdyby…

W tej książce podana jest wiedza i to potężna wiedza. Dochodziłem do niej przez dłuższy czas i sprawdziłem ją na osobie. do której mam największe zaufanie. Sprawdziłem ją na sobie.

W publikacji podany jest kompletny i sprawdzony przepis. jak wyleczyć się z kilku uporczywych chorób cywilizacyjnych. Można powiedzieć. że to jest przepis na zdrowe. dłuższe życie.

Dodatkowo książka zawiera informacje o elementarnej profilaktyce zachorowań na raka. Wszystko metodami naturalnymi i bez ruszania się z domu.

Jestem głęboko przekonany. że wie

24.9: https://woblink.com/ebook/pomniejsze-bostwa-terry-pratchett-19979u

Cena:alicja nauman, krzysztof klincewicz, dzieła filozoficzne, trening ikigai, autocad lt 2019, rafał lipski wiek, biochemia lippincott, galopem po szczęście, piekło hulka, książki do czytania, fiszek rekin, życie bez bólu kręgosłupa, audiobook zbrodni i kary greg, getto warszawskie. przewodnik po nieistniejącym mieście, ibuk libra logowanie, smak pokusy, elementarne zagadnienia ekonomii milewski pdf, cierpiałkowska psychopatologia pdf, jarosław nikodem, archipelag gułag mobi, prawa sukcesu, janusz zadura, łańcuch dowodzenia, milionerka 1960, grzecznosc…