Sekrety odżywiania według szeptuch – PDF

Sekrety odżywiania według szeptuch – PDF

Autor: Tschenze Vadim

Autor międzynarodowych bestsellerów objaśnia:

  • artykuły spożywcze w świetle kosmologii;
  • drgania ziół;
  • związek planet z produktami roślinnymi;
  • co mają wspólnego zioła ze znakami zodiaku;
  • przyczyny chorób i rośliny skuteczne w ich eliminowaniu;
  • detoks według kodów planetarnych;
  • najnowsze odkrycia dotyczące zdrowia jelitowego i równowagi kwasowo-zasadowej;
  • przepisy zgodne z kodami planetarnymi dla ciała. ducha i duszy.

 

Sekrety szeptuch od kuchni!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 29.9


Szczygły

Autor: Beata Ostrowicka

Zojka lubi swoje miasteczko. Za nazwę. która kojarzy się jej z czymś miękkim jak aksamit. za to. że centrum jest blisko. i za pozostałości domu Kulików. W zdziczałym ogrodzie czas płynie inaczej. W okolicy często kręci się bezdomny piesek. Pętelek. którego dziewczyna dokarmia. Robi to także ten wiecznie ponury Igor. Zoja i Igor nie znają się dobrze. ale ich drogi coraz częściej się krzyżują. Choć tego nie wiedzą. wiele ich łączy. Pewnego dnia z przytuliska dla zwierząt. w którym oboje pomagają. ktoś kradnie szczygły…

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 28.9


Uciekinier przecina swój ślad

Autor: Aksel Sandemose

Espen Arnakke w wieku siedemnastu lat zamordował Johna Wakefielda. Kolejne siedemnaście poświęcił na rozpamiętywanie popełnionej zbrodni. Powoli osuwając się w szaleństwo. próbuje dociec. co tak naprawdę skłoniło go do morderstwa. Tajemnica może tkwić w małej miejscowości. w której się wychował. To surowe prawa Jante ukształtowały go na całe życie.

Wiara i ateizm. abstynencja i alkoholizm. miłość i nienawiść. życie i śmierć. Według Espena między sprzecznościami często stoi znak równości. Raskolnikowski obłęd Arnakkego miesza się z trzeźwą oceną rzeczywistości. a prowincjonalny i zamknięty świat Jante nie daje o sobie zapomnieć.

„Uciekinier przecina swój ślad” to jedna z najważniejszych powieści skandynawskich. dzięki której możemy zrozumieć złożoną tożsamość człowieka Północy.

„Nie sądź. że jesteś kimś – Nie sądź. że nam dorównujesz – Nie sądź. że jesteś mądrzejszy od nas – Nie wyobrażaj sobie. że jesteś lepszy od nas – Nie sądź. że wiesz więcej niż my – Nie sądź. że jesteś kimś więcej niż my – Nie sądź. że się do czegoś nadajesz – Nie wolno ci się z nas śmiać – Nie sądź. że komuś na tobie zależy – Nie sądź. że możesz nas czegoś nauczyć – Myślisz. że nic o tobie nie wiemy?”

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9


Krok w ciemność

Autor: Małgorzata Kochanowicz

Mroczne tajemnice i morderca grasujący w krakowskich zaułkach – ten kryminał w stylu retro wciąga intrygującą historią i pozwala wczuć się w dekadencką atmosferę Krakowa z przełomu XIX i XX wieku.

Witold Korczyński. krakowianin z wyboru. zostaje poproszony o pomoc przez bogatego przemysłowca Juliana Dobruckiego. Ma przekonać niejakiego Roznera do pozostawienia rodziny Dobruckiego w spokoju. Ów Rozner pojawia się zupełnie nieoczekiwanie w życiu pana Juliana. by przypomnieć mu o umowie zawartej w 1893 roku. W trakcie wykonywania poufnego zlecenia Korczyński powoli odkrywa mroczną tajemnicę rodziny Dobruckich. A kiedy na jego drodze pojawia się piękna córka przemysłowca. wszystko dodatkowo się komplikuje… Wątki plączą się. przybywa pytań. na które brakuje odpowiedzi. i nic nie jest taki

Wydawnictwo: Lira Publishing

Cena: 29.99


Powiedz tak!

Autor: Anna Szafrańska

Wygląda na to. że Stefania w końcu odnalazła swoje miejsce na ziemi. Zdecydowała się na przeprowadzkę do Drzewicy. przyjęła oświadczyny Michała i stworzyła prawdziwą. rodzicielską więź ze swoją pasierbicą. małą Melanią. Tymczasem na kilka godzin przed uroczystym przyjęciem zaręczynowym w domu Michała pojawia się jego siostra. która najwyraźniej nie pała do Stefanii sympatią. Niechęci do kandydatki na synową nie kryją także rodzice Michała. A to dopiero początek problemów. które mogą okazać się początkiem końca tego związku…

– Miałabyś na coś ochotę? A może odpoczniesz po podróży? Zaprowadzę cię do pokoju…

– Daruj sobie. Znam ten dom lepiej niż ty – przerwała mi sztywno Gosia. kładąc na podłodze małą torbę podróżną. a ja w duchu błagałam.

https://woblink.com/product-publication/download/154283/epub: 1

Cena:dach swiata, milena wójtowicz, mona kasten save me, piotr gajdzinski, omyłka streszczenie, godfried danneels, rymowanki dla dzieci, co to jest efekt motyla, marketing nieruchomości, nowela bolesława prusa krzyżówka, kanon medycyny chińskiej żółtego cesarza, harry potter i wiezien azkabanu gra, żmijowisko torrent, dale carnegie jak przestać się martwić i zacząć żyć pdf, wojciech wrzosek, psychiatria bilikiewicz pdf, byłam służącą w arabskich pałacach audiobook chomikuj, o dziewczętach dla dziewcząt, popiół i diament książka, ten obcy streszczenie, alfabet mafi…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin