Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo

Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo

Autor: Robert Kozak

Przywództwo to proces. czyli nigdy nie możesz przestać się kształcić i rozwijać!

Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo to książka z gatunku business fiction. inspirująca i motywująca historia. napisana przez coacha i trenera Roberta Kozaka. Na podstawie perypetii głównego bohatera autor opowiada o wszystkich aspektach pracy menedżera.

Niniejsze. drugie. poprawione wydanie książki to praktyczne porady od charyzmatycznego Gandalfa. mentora. wspierającego głównego bohatera opowieści na jego drodze lidera zespołu. Publikacja zawiera także ciekawy zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonania. oparty na najnowszej wiedzy z zakresu zarządzania zespołem.

Podróż trwa… Bohater historii. Tom Spencer. którego poznajemy w pierwszej książce z serii Wędró

44.99: https://woblink.com/ebook/gotfryd-z-bouillon-simon-john-175027u

Cena:


1

:

:

Cena:


Obietnica dla zmarłej

Autor: Victoria Jenkins

Ciemną nocą dwoje młodych ludzi. Matthew i Stacey. wraca górską drogą do domu. Ich samochód odmawia posłuszeństwa i Matthew idzie poszukać pomocy.
Następnego ranka w aucie zostaje znaleziona zamordowana Stacey. a Matthew – zniknął…
Wezwani na miejsce zbrodni śledcza Alex King i jej zespół odkrywają wkrótce przerażający związek z zaginięciem innego młodego człowieka i znalezieniem zwłok sprzed 30 lat. Alex wie. że zaginieni i martwi mają jej coś do opowiedzenia. Ale czy zdąży to usłyszeć w porę. by wykryć zabójcę. zanim on znów zaatakuje?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


Bagnety Republiki.

Autor: John Lynn

Od autora:

‚Pod względem znaczenia w historii niewiele triumfów na polu bitwy dorównuje zwycięstwom odniesionym przez armie rewolucyjnej Francji. Gdyby nie sukces republikańskiego oręża. cudzoziemscy wrogowie. którzy grozili przywróceniem ancien régime’u we Francji. zahamowaliby wielkie polityczne i społeczne dzieło Rewolucji. W tym samym czasie. w którym zabezpieczyły Rewolucję. siły te odmieniły również charakter wojny w Europie. Bezprecedensowe zaangażowanie i wysiłek narodu francuskiego zakończyły epokę wojen dynastycznych i zapoczątkowały erę wojen narodowych. 

Moje studium bada motywację i taktykę żołnierzy. którzy stanęli w obronie swojej ojczyzny w kluczowych pierwszych latach wojny. Skupia się na walce lub dokładniej: na skuteczności bojowej. Po pierwsze jest historią szczegółów. analizą

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 39.99


ISBN

9788375281880: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/morkut-i-inne-opowiadania-aleksandra-majdzinska-175796u

Cena:siddhartha hermann hesse, zabójcze ciał, zabojczy pocisk, lee know, uwięzione natasha preston, mini wykłady o maxi sprawach, ratchet and clank quest for booty, piotr augustyniak, brzydki zly, klątwa z przeszłości, wałęsa człowiek z teczki, moja walka książka, orzeł biały 2 przybyłek chomikuj, diagnoza społeczna 2017 pdf, kierunki geograficzne ćwiczenia, instytut solidarności i męstwa im. witolda pileckiego, gyula krudy…