Jak nie krzyczeć na swoje dziecko

Jak nie krzyczeć na swoje dziecko

Autor: Carla Naumburg

Jesteś rodzicem? To zapewne zdarza ci się krzyczeć na swoje dziecko. Z bezsilności. zdenerwowania. z miłości. „Jak nie krzyczeć na swoje dziecko” Carli Naumburg to pełen praktycznych rad i wskazówek przewodnik. który pomoże ci zostać spokojniejszym. szczęśliwszym rodzicem spokojniejszych. szczęśliwszych dzieci.Polecane w książce nawyki i strategie nie tylko pomagają zostać cierpliwym i bardziej wyluzowanym rodzicem. sprawiają również. że poczujesz się ogólnie szczęśliwszy. bardziej produktywny. i skuteczniej zapanujesz nad innymi dziedzinami życia.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9


Pontyfikat na czasy zamętu. Jan Paweł II wobec wyzwań Kościoła i świata

Autor: Maciej Zięba

Moim celem jest ukazanie aktualności przesłania Jana Pawła II. by dopomóc w rozumieniu chrześcijańskiego powołania. Kościoła i świata. Ale aby to uczynić. trzeba też zrozumieć jego pontyfikat. I o tym jest ta książka. Nie unikam zarzutów stawianych Papieżowi. związanych z tematyką gender. wadliwych nominacji czy pedofilii. jednak koncentruję się na priorytetach i tym. co ukształtowało Jana Pawła II. Dlatego wiele jest na tych stronach o Polsce. (fragment Wstępu)

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 38.99doktor kardasz, barbara rybałtowska saga, dorota gromnicka, mach mit neu 1, emocjonalne wampiry, postmaterializm, krwawe żniwa, igor sikirycki, audiobook oskar i róża, adam smith poglądy, zła miłość, konflikty międzynarodowe, karolcia tekst do czytania pdf, logika zadania, wesołe miasteczko kolorowanka, mit o rodzie labdakidów wikipedia, jan parandowski mitologia audiobook…