Basia i gotowanie

Basia i gotowanie

Autor: Zofia Stanecka

Mama Basi ma dość codziennego gotowania. Dziś dowodzenie w kuchni mają przejąć Tata i dzieci. Wspólne przygotowanie kolacji to ciężka praca i jeden wielki bałagan. ale ostateczny efekt tak dobrze smakuje!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Skandal w arystokracji

Autor: Daniel Bachrach

Opowiadanie kryminalne „warszawskiego Sherlocka Holmesa’ z pierwszej połowy XX wieku. podane z pierwszej ręki. Daniel Bachrach. aspirant Urzędu Śledczego w Warszawie. wspomina sprawę kryminalną. którą prowadził. Do londyńskiej policji zgłasza się bardzo majętny fabrykant Drews. Od dłuższego czasu w domu mężczyzny giną różne przedmioty. Początkowo były to rzeczy znikomej wartości. jednak ostatnio z ogniotrwałej kasy zniknęło osiemset pięćdziesiąt funtów szterlingów. Nad utratą tak dużej sumy pieniędzy Drews nie mógł przejść obojętnie. Jednak po przesłuchaniu służby i rodziny śledztwo stanęło w martwym punkcie. Kradzieże ustały i prawdopodobnie wszyscy zapomnieliby o sprawie. gdyby nie zabójstwo nieznajomej kobiety nieopodal komisariatu. W jaki sposób bestialski mord wiąże się z

:

Cena:


ISBN

9788328124752: Wydawnictwo

Format

5.99: https://woblink.com/ebook/jezioro-labedzie-ewa-nowak-199208u

Cena:


ISBN

9788328123427: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/maja-na-tropie-jaja-rafal-witek-199126u

Cena:


Król żab

Autor: Bracia Grimm

Piękna córka króla uwielbiała bawić się złotą kulą. Pewnego dnia kula wpadła jej do studni. Z pomocą przyszła żaba. Zaoferowała. że odzyska kulę. ale w zamian królewna zabierze żabę do zamku i uczyni ją swoją towarzyszką. Królewna nie dotrzymała jednak słowa i uciekła. Niedługo potem zwierzę samo dotarło do zamku. Historię poznał ojciec królewny i nakazał córce. by dotrzymała danego słowa.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


100 przebojów muzyki klasycznej

Autor: Robert Ginalski

Wiesz. jak powstawały największe przeboje muzyki klasycznej? Robert Ginalski odkrywa tajemnice melodii znanych na całym świecie. Nie musisz być melomanem! Dzięki tej wyjątkowej książce. dasz porwać się historiom. które zrywają ze stereotypem muzyki nazywanej przez niektórych „poważną’. Przyjazny czytelnikowi styl. szereg anegdot i odniesień do kultury popularnej na nowo odkryją przed Tobą czar klasyki. To także świetne uzupełnienie szkolnej wiedzy dla czytelników w każdym wieku!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


Wierny sługa

Autor: Bracia Grimm

Umierający król prosił swojego sługę. by opiekował się synem królewskim. Książę miał odziedziczyć wszystkie dobra. król nakazał jednak. by młodzieniec nie wchodził do jednej z komnat. Znajdował się w niej portret przepięknej dziewczyny. córki króla Wyspy o Złotym Brzegu. Książę jednak nie usłuchał przestróg sługi. kazał otworzyć komnatę. zobaczył portret i natychmiast zakochał się w królewnie. Za radą sługi syn króla kazał wybudować okręt i wyładować go złotymi sprzętami i ozdobami. Książę i wierny sługa wyruszyli do portu Wyspy o Złotym Brzegu. Zdobycie ręki królewny nie było jednak łatwym zadaniem.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788328124806: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/basia-i-boze-narodzenie-zofia-stanecka-199198u

Cena:dostojewski młokos, lidia cierpiałkowska psychopatologia, mass effect ksiazki, dziady wielka improwizacja tekst, nieznane fakty, europa. rozprawa historyka z historią, inspiracje muzyczne, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook free, marcin brol, jej wisienki, minecraft komiks, biochemia podręcznik, zemsta gangstera anna wolf, kawa z bogiem…