Psychologia miłości. Intymność – Namiętność – Zobowiązanie

Psychologia miłości. Intymność – Namiętność – Zobowiązanie

Autor: Bogdan Wojciszke

Poszerzone wydanie najlepiej sprzedającej się książki psychologicznej o miłości od lat. Wybitny psycholog profesor Bogdan Wojciszke po raz kolejny wprowadza nas w świat wielkich uczuć widzianych z perspektywy psychologii społecznej. To książka. której nie można przegapić.

Miłość jest najważniejszym wydarzeniem między narodzinami a śmiercią człowieka. I choć trudno o pogląd mniej oryginalny. to właśnie on stał się przyczyną napisania tej książki. Wybitny psycholog prof. Bogdan Wojciszke przedstawia najnowsze. znacznie poszerzone wydanie wyjątkowego bestsellera. Książka „Psychologia miłości” dawno przekroczyła granice uniwersyteckich murów. Uniwersalny temat i jego piękne ujęcie sprawiły. że sięgnęły po nią dziesiątki tysięcy Polaków. Gdyby któregoś dnia z literatury wykreślono słowo ‚miłość’. lwia część piśmiennictwa. a zwłaszcza literatury pięknej. uległaby unicestwieniu – nie byłoby już baśni. wierszy ani nawet piosenek. Po cóż więc jeszcze jedna książka o miłości? Przede wszystkim po to. żeby zgłębić tajemnicę uczucia. które stało się natchnieniem dla tak wielu twórców. lecz zgłębić ją w sposób nie literacki. a naukowy. jako że źródłem tej pracy są odkrycia współczesnej psychologii. odsłaniające mechanizmy rządzące naszymi zachowaniami. myśleniem i emocjami.

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 49.9


ISBN

9788364297359: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/krew-olimpu-rick-riordan-agnieszka-fulinska-24053u

Cena:


Czarnobyl

Autor: Kate Brown

26 kwietnia 1986 roku w Czarnobylu miała miejsce największa w dziejach katastrofa elektrowni jądrowej. Natychmiast rozpoczęła się gigantyczna akcja ratunkowa. a przez kolejne miesiące lekarze i niektórzy działacze partyjni z ogromnym poświęceniem walczyli o to. by zminimalizować wpływ eksplozji na zdrowie ludności zamieszkującej skażone tereny. Jednak równocześnie trwały inna akcja – propagandowa – a jej stawką były nie tylko interesy Związku Radzieckiego. lecz także wszystkich państw wykorzystujących energię jądrową.

Kate Brown spędziła lata. wertując dokumenty w archiwach. przeprowadziła setki wywiadów z mieszkańcami Strefy Wykluczenia. z politykami. radzieckimi i zagranicznymi specjalistami od atomu. W efekcie szczegółowo opisała wydarzenia. które nastąpiły po katastrofie. ale przede wszystkim przygotowała wstrząsającą relację z tego. jak (i dlaczego) rządzący. ludzie nauki i media całego świata wspólnie wykreowali tę opowieść o Czarnobylu. którą znamy do dziś.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.85


Niewyjaśnione okoliczności

Autor: Shepherd Richard

Pasjonująca i niezwykle poruszająca opowieść wybitnego lekarza medycyny sądowej. który przeprowadził ponad 23 tysiące sekcji zwłok. opiniował autopsję księżnej Diany (jego opinia była kluczowa dla śledztwa) i uczestniczył w wyjaśnianiu wielu głośnych spraw z pierwszych stron gazet. takich jak masakra w Hungerford czy atak na World Trade Center.

Dr Richard Shepherd. czołowy brytyjski lekarz medycyny sądowej. poświęcił swoją karierę zawodową odkrywaniu tajemnic śmierci.

Gdy ktoś umrze śmiercią gwałtowną lub z niewyjaśnionych przyczyn. zadaniem dr. Shepherda jest ustalić przyczynę zgonu. Każda sekcja zwłok to swego rodzaju zagadka kryminalna – a dr Shepherd przeprowadził ich w swoim życiu ponad 23 tysiące. Dzięki swoim umiejętnościom. oddaniu i wnikliwości jest w stanie odpowie

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9małgorzata rogala ważka chomikuj, ulubione mp3, dziedzictwo przodków, smutno mi, boże, spróchniały krzyż, friend-zoned, chinskie bajki, blanka lipińska 365 dni ebook, zwyczajne cuda, bajka pdf, revved pdf, polityka makroekonomiczna, krzysztof schmidt, katarzyna michalak zemsta pdf, darmowe pdf książki, zamach stanu co to, pułapki myślenia empik, książki do pobrania za darmo, dzikie królestwo, angielski dla początkujących pdf…