Stracony

Stracony

Autor: Jane Harper

Kolejny kryminał pióra Jane Harper. autorki światowych bestsellerów. takich jak Susza i Siły natury. potwierdza jej umiejętności w kreowaniu zagadek i mrocznej atmosfery. Spalone słońcem pustkowia stają się świadkiem odkrywanych powoli tajemnic. jakie ma każda pozornie idealna rodzina.

Bracia Bright mieszkają trzy godziny jazdy samochodem od siebie. Na australijskim pustkowiu czyni ich to najbliższymi sąsiadami. Nathan i Bub przez kilka miesięcy się nie widzieli. Gdy się spotykają. Cameron. trzeci z ich rodzeństwa. leży martwy u ich stóp.

Cameron prowadził rodzinne gospodarstwo. Zostawił żonę. córki oraz matkę. Coś. czego ani Nathan. ani Bub nie są w stanie sobie wyobrazić. sprawiło. że ich brat znalazł się sam na spalonym słońcem pustkowiu.

Na ranczu zmarłego oprócz rodziny mieszkają jeszcze wieloletni pracownicy oraz dwaj zatrudnieni niedawno sezonowcy. Mimo żałoby Nathan nie może uwolnić się od podejrzeń. Stopniowo odkrywa sekrety. o których jego rodzina wolałaby zapomnieć.

Jeśli ktoś doprowadził do śmierci Camerona. to nie mógł się ukryć pośrodku niczego.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


https://woblink.com/product-publication/download/156289/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788379767953: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wieczor-taki-jak-ten-gabriela-gargas-32752u

Cena:


Heartland (#20). Rozstania i powroty

Autor: Lauren Brooke

Heartland to wtulone pomiędzy wzgórza Wirginii schronisko dla koni. ale i coś więcej. To niezwykłe miejsce. gdzie dotychczas źle traktowane zwierzęta uczą się od nowa ufać ludziom.

Wkrótce do stadniny dołącza przestraszony wałach. Zachowanie zwierzęcia pozostaje dla Amy zagadką aż do wypadku. który budzi bolesne wspomnienia. Próbując uporać się z własną przeszłością. dziewczyna zaczyna rozumieć. że magia Heartlandu pozostanie w jej sercu na zawsze.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16mały ksiaze pdf, a. a. milne, gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach, złoto drapieżcy, świat według karla, pobierz:pdfepubmobiwięcej, komunikacja między ludźmi, e book za darmo, pawlikowska książki, spóźnieni kochankowie książka, nakarmić swoje demony, anatomia radiologiczna, latajacy cyrk, najlepsze książki religijne, upojenie kristen proby, natura i człowiek, umarły cmentarz, monika marczak, pochłaniacz bonda pdf…