Słodki kłamca

Słodki kłamca

Autor: Katarzyna Bester

Mówią. że kłamstwo ma krótkie nogi.

W tym przypadku – uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm.

Świat Stelli legł w gruzach. kiedy zastała byłego już chłopaka między nogami innej kobiety. Teraz z pomocą przyjaciółki Victorii próbuje uporządkować sobie życie od nowa. Gdy tylko postanawia zrobić przerwę od facetów. los stawia na jej drodze przeszkodę. Podwójną.

Robert jest seksownym właścicielem sieci kawiarni słynącej z najlepszej szarlotki w mieście. Z kolei Adam. jej nowy sąsiad. niezwykle pomocnym i kuszącym przystojniakiem. Każdy z nich może okazać się kolejnym kłamcą.

Mimo obaw i natury romantyczki w Stelli budzi się ogromne pożądanie. Szukanie miłości w świecie pełnym niedomówień jest trudnym wyzwaniem. I zaskakująco podniecającym.

34.99: https://woblink.com/ebook/male-kobietki-louisa-may-alcott-177436u

Cena:


ISBN

9788381477543: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/nowy-dom-kaja-kujawska-177739u

Cena:


Jak być ogierem do końca życia

Autor: Hanna Bakuła

To zabawna klasyfikacja męskich ogierów z całego świata i Polski wraz z drobiazgowym wyjaśnieniem ich wad charakteru. To także swoisty… poradnik astrologiczny. czyli podział według znaków zodiaku.

Wydaje mi się. że ta książka jest potrzebna laskom w różnym wieku jako segregator emocji. Wiem. że każdy ma swój rozum i musi się poparzyć. tylko czy na pewno? Ja jestem poparzona. ale minimalnie. w miejscach niewidocznych. I sama ponoszę za to winę. Ale to dawne ślady. Moje bezkresne doświadczenie życiowe leży odłogiem. dlatego udostępniam je w poradnikach. żeby popasły się na nim skołowane koleżanki. Jestem doświadczoną hodowczynią ogierów. acz jakiekolwiek podobieństwo do moich męskich przyjaciół jest przypadkowe. Uważam. że wyglądają młodo i PESEL się ich nie ima. w

:

Cena:


Kołysanka

Autor: Elżbieta Wardęszkiewicz

Melania i Marcin są w wieku. gdy dobrane małżeństwo może smakować uroki codzienności. nie rezygnując jeszcze z aktywności zawodowej i planów na przyszłość. Ona. wciąż czynna jako lekarz świadomy swej misji. znajduje czas na dalekie podróże. prowadzi otwarty dom i bogate życie towarzyskie. On natomiast. obdarzony anarchicznym temperamentem. wciąż ma skłonność do sprowadzania na siebie rozmaitych kłopotów. Choć różnią się od siebie niemal pod każdym względem. starają się być dla siebie jak najlepszym wsparciem i doceniać bogactwo uczuć. jakimi darzą siebie nawzajem. Tymczasem oboje będą musieli ponownie stanąć do egzaminu z rodzicielstwa. Czy ich skomplikowane relacje z dziećmi ulegną poprawie. gdy na świecie pojawi się wnuczka Melanii?

– Od tygodni nie mam żadnych

:

Cena:stereotyp pdf, patryk chilewicz wiek, nicholas sparks we dwoje pdf, laila shukri, z widokiem na miłość pdf, akademia bardów, mary kubica, płomień i krzyż tom 2 ebook, słodka pułapka pdf, resident evil 4 solucja, kabaret dudek skecze, jak pisać. pamiętnik rzemieślnika, donald trump. prezydent. biznesmen, ewa roszkowska, grawitacja sprawdzian pdf, two point hospital poradnik, echo w ciemności, zagrożenie terrorystyczne, książki janusza korczaka, powieść hamsuna, pani kebab, auster, nuka world poradnik, komornik audiobook, birmańskie dni…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin