1

1

:

:

Cena:


Kolekcja Verne’a

Autor: Jules Verne

5 najlepszych ebooków mistrza powieści przygodowej i prekursora fantastyki. 20.000 mil podmorskiej żeglugi. Tajemnicza wyspa. W 80 dni dookoła świata. Podróż do wnętrza Ziemi. Łowcy meteorów. Dla młodzieży i dorosłych. Koniecznie!

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 16.9


Pokazucha

Autor: Budzisz Stasia

INNA GRUZJA. Merabi ma 36 lat. pracuje w firmie ubezpieczeniowej. ma trzy siostry – i uwiera go Gruzja. Mówi: – Budujemy szklane domy. robimy euroremont. ale zaraz spod spodu wychodzi grzyb. bo nie ocieplimy ścian. a zimą nie włączymy kaloryfera. bo nas na to nie stać. Ale chcemy być nowocześni. więc kupujemy to. co kojarzy nam się z Zachodem. Z klatek – brudnych i śmierdzących. bez światła i z przeciągami. bo z jakichś powodów od zawsze buduje się je bez szyb – wchodzisz w świat jak z Dynastii: złoto. szezlongi i kominki. w których nikt nie pali. bo są tylko na pokaz.

Na pokaz w Gruzji są też zmiany. Mimo ustawy antydyskryminacyjnej i równości płci wpisanej w konstytucję. kobieta na stanowisku to wciąż rzadkość. a osoba transpłciowa może zostać pobita na ulicy – i nikt jej nie pomoże.

Stasia Bud

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 44.99zakrzewska agnieszka, to nie jest do diabła love story pdf, simon beckett, dr niebrzydowski kontakt, biblioteka pwn, kompetencje kluczowe w edukacji wczesnoszkolnej 2018, walsch, dziki łabędź, żywoty świętych, grzywocz, kroniki amberu, pan samochodzik i fantomas, wyznania zakupoholiczki książka, żołnierz radziecki drugiej wojny światowej, geragogika, dno medaliony, nocna runda lee child, ballady i romanse pdf, układ idealny emilia szelest, inwigilacja pdf, wykorzystanie tablicy interaktywnej w edukacji wczesnoszkolnej, festung breslau książka…