Oblicza hermeneutyki

Oblicza hermeneutyki

Autor: Dybel Paweł

Książka prezentuje rozległą panoramę nowoczesnych koncepcji hermeneutycznych. które różnią się od siebie w swych wyjściowych założeniach (F. Schleirmacher. W. Dilthey. M. Heidegger. H.G. Gadamer. P. Szondi. H.R. Jauß. P. Ricoeur. G. Vattimo i inni). Zarazem jednak są one spadkobiercami hermeneutyki jako nurtu. który – biorąc pod uwagę jego genealogię – usytuowany jest na pograniczu filologii. teologii i filozofii i ma – podobnie jak tamte – swoje korzenie w myśli antycznej. Dlatego nie można go oceniać w kategoriach „nowatorski” lub „anachroniczny”. Jego status jest bowiem całkiem inny niż status innych nurtów popularnych dzisiaj w humanistyce i filozofii. W podobnie apologetyczny – lub krytyczny – sposób można odnosić się dzisiaj do psychoanalizy. marksizmu. strukturalizmu. czy różnych „posts

29.99: https://woblink.com/ebook/dzieci-sendlerowej-tilar-j-mazzeo-183210u

Cena:


ISBN

9788381478458: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/oswoic-hiszpanie-joanna-lessnau-183593u

Cena:


Dama kameliowa z angielskim. Zestaw 3 ebooków

Autor: Marta Owczarek

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Dama kameliowa” Alexandre Dumas (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej.

W jednym kur

26.99: https://woblink.com/ebook/zblakany-syn-rainbow-rowell-183054u

Cena:


Ada strażniczka skarbu

Autor: Grażyna Bąkiewicz

Historia Ady. która pewnego dnia zamiast iść do szkoły. musi natychmiast dorosnąć. Rodzice znikają w tajemniczych okolicznościach. młodszy brat jest coraz bardziej wystraszony. a Ada dowiaduje się od nagle zjawiającego się ojca biologicznego. że odziedziczyła po nim niezwykłą moc. Wykorzysta ją podczas poszukiwań rodziców. rozgryzie. kto jest jej sprzymierzeńcem. a kto wrogiem. zrobi wszystko. aby odzyskać swoją rodzinę.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 18.9barbara rybałtowska książki, ubezpieczenia podręcznik akademicki pdf, oto jest kasia pdf, ostafi, alicja nauman, karolina panz, helena kowalik, kontakt. polskie specsłużby w afganistanie, kondracki geografia regionalna polski pdf, testy chłopcy z placu broni, choroby zakaźne i pasożytnicze pdf, trzej muszkieterowie pdf, botanika pdf, potęga teraźniejszości eckhart tolle pdf, druga płeć, martin dahl, opowiesci niesamowite, czarna owieczka tekst, szczury wrocławia kraty, turystyka historyczna, ameryka przed kolumbem…