Doskonałe ja

Doskonałe ja

Autor: Leaf Caroline

Nie ma drugiego takiego. jak Ty!

Gdy Bóg stworzył plan dla wszechświata. byłeś już jego częścią. Nauka i Pismo Święte pokazują. że jesteś wyjątkowym. wspaniale stworzonym i inteligentnym człowiekiem. któremu powierzono zadania. jakich nikt inny nie może wykonać. Zatem im mocniej rozwiniesz swoje Doskonałe Ja. tym większego spełnienia doświadczysz.

Czym jest Doskonałe Ja? Jest ono sposobem. w jaki przetwarzasz i przedstawiasz swoją wyjątkowość poprzez to. jak myślisz. odczuwasz i dokonujesz wyborów. Wszystko. co robisz i czego doświadczasz. ma wpływ na świat. dlatego tak ważne jest. byś zrozumiał:

 • czym jest twoje Doskonałe Ja.
 • kiedy wychodzisz poza swoje Doskonałe Ja.
 • jakie są umysłowe. fizyczne i duchowe konsekwencje wyjścia poza Doskonałe Ja.
 • jak pozostać w swoi

  24: https://woblink.com/ebook/droga-zycia-johnson-bill-207486u

  Cena:


  Marsz weselny

  Autor: Bjørnstjerne Bjørnson

  “Marsz weselny” to nowela Bjørnstjerne Bjørnsona. norweskiego pisarza. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

  Ole Haugen. ubogi norweski grajek. z okazji zaślubin córki skomponował piękny marsz weselny. który odegrano podczas ceremonii.

  Marsz miał przynosić szczęście młodym. Kolejne pokolenia wstępują w związki małżeńskie przy melodii marszu i faktycznie ich małżeństwa są szczęśliwe. Dopiero na ślubie prawnuka Olego marsz nie zostaje odegrany — Randi i Endrid muszą poczekać. aż radość wstąpi w ich związek…

  Wydawnictwo: Avia Artis

  Cena: 8.49


  ISBN

  9788381426978: Wydawnictwo

  Format

  31.9: https://woblink.com/ebook/nowogrod-wielki-ewa-b

  Cena:


  Literatura

  Format: EPUB.MOBI

  18.9

  1:

  Cena:


  ISBN

  9788711662731: Wydawnictwo

  Format

  7.99: https://woblink.com/ebook/tajemniczy-przybysz-mark-twain-199258u

  Cena:


  Awers

  Autor: Ryszard Ćwirlej

  Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. 

  Dwanaście miejsc. w których króluje zbrodnia. 

  Idealne życie jest ułudą. a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni. a ulice polskich miast spływają krwią częściej. niż ktokolwiek chciałby przyznać. Sprawiedliwość nie zawsze triumfuje i niekiedy to zło ma ostatnie słowo. 

  „Awers” to brawurowa wyprawa w głąb bezlitosnej miejskiej dżungli. To uważne spojrzenie na otaczający nas świat. w którym nie brak złowieszczych detali. Pełen niewyjaśnionych zbrodni i niesamowitych historii. niemal pulsujących od zawartego w nich zła.

  Wydawnictwo: Czwarta Strona

  Cena: 31.9  powiem ci coś, książki do czytania za darmo, badanie podmiotowe i przedmiotowe w pediatrii pdf, instrukcja obslugi faceta, książki pdf za darmo, rola panstwa w gospodarce, biologia przekonań bruce lipton, jak zatrzymac czas, benedykt xvi książki, bajki robotów pdf, kręgosłup w stresie pdf, darmowe mobi, wharton ptasiek, didi huberman, ana rose, pachnidlo ksiazka, testy osobowości pdf, ibuk libra kod pin…