K jak Klara 10 – Gwiazdka

K jak Klara 10 – Gwiazdka

Autor: Line Kyed Knudsen

Klara ma wziąć udział w przedstawieniu. które przygotowują w klubie. Nigdy wcześniej nie stała na scenie. mimo wszystko nie może się już doczekać. Tak jak Julia. Może Julia cieszy się nawet trochę bardziej. bo jest pewna. że dostanie główną rolę. Ale może Klara też chętnie zagrałaby rolę pierwszoplanową..

Jeszcze jedna z książek o Klarze i jej przyjaciółkach.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788726128048: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/rozowe-babeczki-joanna-jagiello-199556u

Cena:


Grażyna

Autor: Adam Mickiewicz

‚Grażyna’ to jeden z najbardziej znanych utworów wczesnej twórczości Adama Mickiewicza. Jego akcja rozgrywa się na Litwie w XIV wieku. Pod zamek księcia Litawora przybywają Krzyżacy. Chcą dopełnić przymierza. co w rezultacie oznaczałoby oddanie Litwy w ich ręce. Żona księcia. Grażyna jest oburzona. Postanawia w przebraniu męża walczyć z Krzyżakami o swój kraj. To opowieść o dzielnej patriotce. która ryzykuje własne życie. by chronić ojczyznę. Co ciekawe imię bohaterki. które wciąż jest popularne. wymyślił sam Mickiewicz – od litewskiego słowa ‚graži’ . które oznacza ‚piękna’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99grzegorz wielgus, dotyk crossa 5 pdf, słódź, biblia dziennikarstwa, mikołaj „jaok” janusz, książki o oświęcimiu, sennik anioły, perwersyjny bogacz pdf, 5 języków miłości książka pdf, lista wachtera, eliza michalik data urodzenia, erotyka w sztuce, katastrofizm w literaturze, lew i zwierzęta krasicki, egzaltować…