Wszystkie moje kłamstwa

Wszystkie moje kłamstwa

Autor: Jess Ryder

Po hipnotyzującym Wszystkie nasze tajemnice i wkręcającym Zmyśleniu Jess Ryder wraca z kolejnym fenomenalnym thrillerem! Jej historie uzależniają jak narkotyk.

W dniu swoich czterdziestych urodzin Erin jest najszczęśliwszą kobietą na świecie. Przedszkole. które prowadzi. prosperuje świetnie. Otaczają ją oddani pracownicy i wspierające przyjaciółki. Mąż wielbi ziemię. po której ona stąpa. Dzieci się im udały.

No właśnie. Dzieci.

Wychowywana w surowej katolickiej rodzinie Erin. jako nastolatka. oddała do adopcji swoją pierworodną córkę.

Nigdy jej nie szukała.

Nigdy nie powiedziała o tym mężowi.

Nigdy nie zastanowiła się. co się stanie. gdy dziewczynka dorośnie.

Kłamstwo ułatwiło jej życie. Do czasu.<

https://woblink.com/ebook/dzika-karta-michal-cholewa-203268u: https://woblink.com/product-publication/download/203268/epub

Cena:


Rok królika

Autor: Joanna Bator

Autorka bestsellerowych romansów historycznych Julia Mrok kieruje się dwoma pragnieniami: rozkoszy i opowieści. By je zaspokoić. z nikim się nie liczy i nie zważa na skutki swoich poczynań. ale kiedy posuwa się za daleko. w końcu musi zniknąć z własnego życia.

Zmienia tożsamość i wygląd. opuszcza swoich dwóch kochanków. Z Warszawy wyjeżdża do Ząbkowic Śląskich – miasteczka. do którego bardziej pasuje dawna nazwa Frankenstein. Wszechobecna atmosfera grozy zagęszcza się zwłaszcza w jedynym hotelu w mieście. gdzie uciekinierka postanawia wynająć pokój. Jego tajemnicza właścicielka. Wiktoria Frankowska. prowadzi w nim spa „Pod Królikiem”. Potworna tajemnica. jaka wiąże się z tym miejscem sprawi. że Julia Mrok będzie musiała na nowo zmierzyć się ze swoją przeszłością i podjąć decyzje. kt

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 8.2


ISBN

9788375066067: Wydawnictwo

Format

18: https://woblink.com/ebook/polnocna-droga-2-ja-jestem-halderd-elzbieta-cherezinska-410u

Cena:


ISBN

9770044488201: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-784-09-2020-autor-zbiorowy-192897

Cena:


Oczami Jezusa

Autor: Alan Ames

Jest ponadto wiele innych rzeczy. których Jezus dokonał. a które gdyby je szczegółowo opisać. to sądzę. że cały świat nie pomieściłby ksiąg. jakie trzeba by napisać (J 21. 25).

Ta książka to zbiór historii o tym. jak Jezus wędrował wraz z uczniami do Jerozolimy. Daje nam obraz szczegółów ich codziennego życia. Podczas podróży Jezus dotyka serc. duszy i myśli wszystkich. z którymi rozmawia. Czyniąc to. wielokrotnie objawia swoją Boskość.

Gdy czytałem tę książkę. czułem. że zdobywam wiedzę o uczuciach i myślach Jezusa. który żył niegdyś jako człowiek podobny do nas. Jego radości. smutki. Jego jedność z Ojcem oświecała Jego Boska mądrość i Jego ludzka wiedza.

‚Polecam tę książkę każdemu. kto chce poznać Jezusa bardziej osobiście. kochać Go goręcej i lepiej naśladować.’

z przedmowy o. Richarda McSorleya SJ

‚Jestem pod wielkim wrażeniem książki Oczami Jezusa.’

o. Robert De Grandis SSJ

Cykl Carvera Alana Amesa Oczami Jezusa to zbiór opowieści o życiu Jezusa spisany na podstawie prywatnych objawień autora. przypominających wizje bł. Anny Katarzyny Emmerich czy św. Brigidy Szwedzkiej. Są to opowieści wyjątkowe. bowiem ich narratorem jest sam Jezus. a wszystkie wydarzenia obserwujemy Jego oczami.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 39.9


Dyskretny bohater

Autor: Mario Vargas Llosa

‚Biznesmen Felicito Yanaque. zakochany do szaleństwa w uwodzicielskiej Mabel. podejmuje nierówną walkę z bezwzględnym szantażystą. Don Rigoberto i ponętna Lukrecja całe dnie spędzają w łóżku. nie podejrzewając zagrożenia. jakim jest tajemniczy przyjaciel ich syna Fonsita. Tymczasem w innej części Peru sędziwy Ismael Carrera płata swoim synom szatańskiego figla. planując perfidną zemstę. Kto z nich okaże się dyskretnym bohaterem? W najnowszej. trzymającej w napięciu do ostatniej strony powieści Mario Vargas Llosa serwuje wykwintny koktajl tajemnic. namiętności i zemsty. gdzie miłość i zdrada noszą jedno imię. Noblista perfekcyjnie wodzi czytelnika za nos. snując intrygę. w której wszyscy są podejrzani. Ta mistrzowska powieść zachwyci miłośników „Szelmostw niegrzecznej dziewczynki” i „Pochwały macochy”.’  

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


ISBN

9788365506375: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/podroz-w-trzech-smakach-layne-mosler-31106u

Cena:wojciech terlecki, ebook online, agnieszka lis, michał wolak, grzywocz, strapienie, bankowość elektroniczna książki, ekshibicjonista co to, remigiusz mróz oskarżenie mobi chomikuj, inwigilacja 55, zabić drozda mobi, poradnik gothic 1, będzie bolało pdf, święte gry serial, książki online za darmo, bractwo bang bang online, książki elektroniczne…