https://woblink.com/product-publication/download/147562/pdf

https://woblink.com/product-publication/download/147562/pdf

1:

:

Cena:


Eliminowanie przyczyn wypadków i kolizji w obszarze infrastruktury transportowej logistyki miejskiej

Autor: Remigiusz Kozłowski

Przyczyn wypadków i kolizji drogowych jest wiele. jednak nie zawsze zdarzenia te są zupełnie przypadkowe. Można odnaleźć zależności. które wskażą. jak im zapobiegać. np. poprzez modernizację infrastruktury drogowej. Działania zmierzające do podnoszenia bezpieczeństwa na drogach są trudne i nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. ale mimo wszystko należy je podejmować. Autorzy niniejszej monografii dołożyli wszelkich starań. aby zidentyfikować przyczyny zagrożeń na siedmiu najbardziej niebezpiecznych skrzyżowaniach w Łodzi. Ponadto opracowali propozycje modernizacji infrastruktury drogowej w taki sposób. żeby dążyć do wyeliminowania wypadków i kolizji zdarzających się na tych skrzyżowaniach.

https://woblink.com/product-publication/download/147577/pdf: 1

Cena:


Pilot ci tego nie powie

Autor: Patrick Smith

Podróż samolotem to dla wielu z nas sprawa skomplikowana. kłopotliwa i często przerażająca. a ponadto spowita aurą tajemniczości. Od momentu. w którym przechodzimy przez drzwi terminala. atakują nas polecenia – stań tu. zdejmij buty tam. opróżnij kieszenie do tej kuwety. zapnij pas. zrób to. odłóż tamto – oraz lawina informacji. Większość dochodzi do nas nie bezpośrednio. lecz przez mikrofon; niektórych niedosłyszymy. innych nie zrozumiemy. jedne nas onieśmielają. innymi czujemy się zakłopotani.

Chcąc służyć pomocą. Patrick Smith. pilot linii lotniczych i autor popularnej strony internetowej askthepilot.com. atrakcyjnie przekazuje nam wiedzę o nowoczesnym lotnictwie:

 • Jak to się dzieje. że samoloty latają
 • Uczciwie i wprost o turbulencjach. szkoleniu pilotów i bezpieczeństwie https://woblink.com/ebook/rob-swoje-anna-czajkowska-sarah-knight-147425u: https://woblink.com/product-publication/download/147425/epub

  Cena:


  Oferta edukacyjna i jakość kształcenia w publicznych liceach ogólnokształcących w Łodzi

  Autor: Joanna Madalińska-Michalak

  Praca omawia badania dotyczące publicznych liceów ogólnokształcących w Łodzi w kontekście doskonalenia warunków sprzyjających podnoszeniu jakości kształcenia i doskonalenia ich oferty edukacyjnej.

  Przedstawione w książce badania zostały zainicjowane przez władze edukacyjne Łodzi. Badania miały dostarczyć władzom edukacyjnym miasta informacji na temat publicznych liceów ogólnokształcących w Łodzi w celu zmierzenia się z wyzwaniem. jakim jest dbałość o doskonalenie warunków sprzyjających podnoszeniu jakości kształcenia i doskonalenia oferty edukacyjnej w tego typu szkołach.

  Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

  Cena: 25.83  hotel polski żydzi, budujemy cisze mp3 chomikuj, angielski dla początkujących ćwiczenia pdf, kuracja witaminą d3 w wysokich dawkach, nauka w kuchni, adam węgłowski, ruchy społeczne przykłady, adam smith bogactwo narodów pdf, trauma max czornyj, księgarnia ebook, ebooki pl, allahakbar, zła mama, powieść jane austen, złączeni nienawiścią doci, autorka harry potter, pozycja słońca, sztuka obsługi, oko na niebie, przewrotna dama…