Black notice: część 5

Black notice: część 5

Autor: Petri Lotte

Kathrine zostaje uprowadzona ze swojego mieszkania przez seryjnego mordercę. a policja szybko zatrzymuje podejrzanego. Wkrótce okazuje się. że trop jest błędny. Śledczy Felix Jørgensen jest przekonany. że trafił na właściwy ślad. gdy okazuje się. że jeden z ginekologów otrzymał zakaz wykonywania zawodu z powodu narażania życia pacjentek. Trop prowadzi do opuszczonego domu na wyspie Lolland.

Czy Kathrine właśnie tam przebywa i czy morderca zorientował się. że policja zastawiła na niego pułapkę? Czy Felixowi uda się uratować policjantkę i wyciągnąć ją ze szponów sadystycznego oprawcy. zanim będzie za późno?

Black notice jest powieścią kryminalną składającą się z pięciu rozdziałów. Historia została częściowo oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Wy: Saga Egmont

Cena: 3.99


Złota rączka – opowiadanie erotyczne

Autor: Must Veronica

„Była szczupła. ale nie wychudzona. Płaski brzuch. talia i wystające biodra tworzyły figurę klepsydry. Od pępka do łona biegła nieco ciemniejsza linia. która miała ten sam odcień. co jej włosy. Z jakiegoś powodu. nie czuliśmy cienia zażenowania. gdy ją tak obserwowałem.

Obdarowała mnie swoim pięknym uśmiechem i weszła do wody. Było dla mnie zagadką. dlaczego jeszcze nikt nie zajął się tą piękną kobietą. może sama tego nie chciała’.

Często wspominam czasy. gdy pracowałem jako mobilny monter dla pewnej fabryki pomp. Praca dawała mi możliwość podróżowania do ciekawych miejsc. w których spotykałem wspaniałych ludzi. Szczególnie ciepło wspominam gospodarstwo na wyspie Bornholm. w którym ugościła mnie Pia. Od razu przypadliśmy sobie do gustu. Pia zaoferowała mi no

:

Cena:


Tadek i spółka

Autor: Joanna Olech

W czym sobie daje radę Tadek DAMRADEK? O co pyta tatę i babcię Natalka PYTALKA? Czy Romek WIADOMEK wie naprawdę wszystko? I na każde pytanie zna odpowiedź? A jakie zwierzątka ma w domu Tereska BEZPIESKA? Co na psocił i komu dokuczał Franek TYRANEK?

Poznaj sympatyczną oraz wesołą spółkę Tadka oraz ich historie!

Rodzicu. przekonaj się o tym razem ze swoim dzieckiem. w przyjemny sposób wspierając jego naukę czytania. Seria ‚Czytam sobie. Poziom II’ została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach. którzy mają już pierwszy poziom nauki za sobą. Proste. wciągające historie. wyraźne i duże literki. wprowadzą Twoje dziecko w świat niesamowitych wydarzeń i zachęcą do samodzielnego czytania. Drugi poziom edukacyjnej serii zawiera 800-900 słów w tekście. wykorzystując 23 podstawowe głoski oraz lit

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788726090475: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/w-pustyni-i-w-puszczy-henryk-sienkiewicz-200915u

Cena:


Katarynka

Autor: Bolesław Prus

„Katarynka” to nowela autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

Nowela napisana przez Bolesława Prusa w 1880 roku. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie. Pan Tomasz – z zawodu prawnik – mieszkał w pięknym domu na ulicy Miodowej. Nie miał jednak szczęścia w miłości. Próbował nawiązywać znajomości z różnymi kobietami. lecz po kilku nieudanych próbach zalotnych. postanowił zostać sam.

Prawnik kochał cały świat – przyrodę. różne zjawiska. muzykę… Była jednak rzecz. która wprawiała w gniew uznawanego w świecie sądowym człowieka – katarynka. Nie mógł znieść dźwięku wydawanego przez tę maszynę i nigdy nie życzył sobie. aby jakikolwiek kataryniarz wchodził na jego podwórze.

Do p

:

Cena:


Przekrój czasu

Autor: Kaszmirowa

Jako Wydawca mam wielką przyjemność oddać w ręce czytelników dość nieoczekiwany debiut. bo oto mamy przed sobą namacalny debiut artystki. która przez wiele długich lat skrywała się ze swoim tworzeniem. aż wreszcie któregoś dnia powiedziała samej sobie ‚dosyć!’.

Skrzętnie zebrała ze wszystkich szuflad i innych zakamarków wiersze. dzięki którym czasem komunikowała szufladom swój skrywany ból. a innym razem swoją nieokiełznaną radość. wybrała te wiersze (które uznała za najlepsze) a następnie zostało to wszystko złożone wraz z oryginalnymi kolorowymi ilustracjami autorstwa Emzi Izhmir i ostatecznie…wszystko się wydało!

Drogi Czytelniku. nie ma już znaczenia ile masz lat. skąd jesteś i w co wierzysz…

Tylko Ty decydujesz czy te wiersze są dla Ciebie. I to jest piękne – taka wolność

24.9: https://woblink.com/ebook/epizody-z-zycia-mojej-mamy-iwona-zytkowiak-197757u

Cena:


Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3

Autor: Sophie Davis

Raven z przerażeniem odkrywa. że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej. niż jest gotowa przyznać. a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś. komu można ufać.

Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw. Raven musi połączyć wszystkie wskazówki. bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo. ale i życie. Stawka w tej grze właśnie znacznie wzrosła.

Czy tajemnicza Lark ma w zanadrzu więcej sekretów. niż Raven jest w stanie udźwignąć? Czyją krwią spływa najpiękniejszy z diamentów rodziny Kingsleyów?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9cialdini wywieranie wpływu, systemy logistyczne podręcznik pdf, hausner andrzej, tatarkiewicz historia filozofii pdf, ebook kup, różaniec jan paweł ii, tracy wolff, erotyczne mp3, genetyczny odmieniec, adam cymer, powiedz coś po, zła julia leisa rayven chomikuj, słownik frazeologizmów…