Kobiety z odzysku

Kobiety z odzysku

Autor: Izabella Frączyk

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak często życiem rządzi przypadek?

Trzy kobiety: młoda wdowa. była żona bigamisty oraz doświadczona przez życie rozwódka nawet nie przypuszczają jak wiele w ich życie mogą wnieść wspólne egipskie wakacje. Leniwy urlop na leżaku? Nic bardziej błędnego. Niesamowite zbiegi okoliczności sprawią. że ich świat stanie na głowie i po powrocie do kraju już nic nie będzie takie jak przedtem…

Usiądź wygodnie. zapnij pasy i mocno przyciśnij kapcie do podłogi. Jest szansa. że nie spadną Ci z nóg w obliczu kalejdoskopu niecodziennych wydarzeń. w których przyjdzie Ci uczestniczyć. Wciągnięty bez reszty. nie raz uśmiejesz się do łez. przeżyjesz chwile wzruszeń. a nawet grozy. by po przeczytaniu ostatniej strony opaść na oparcie fotela. westchnąwszy: Ale jazda!

Edyta Nadolska. malarka

Izabella Frączyk (ur. 1970) – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisaniem zajęła się w 2009 roku. Do tej pory wydała książki: ‚Pokręcone losy Klary’ (2010). ‚Kobiety z odzysku’ (2011). ‚Koniec świata’ (2014). ‚Jak u siebie’ (2014). ‚Siostra mojej siostry’ (2015) i ‚Do trzech razy sztuka’ (2016). ‚Wszystko nie tak’ (2018) wszystkie ciepło przyjęte przez Czytelniczki. W 2017 roku na rynek trafił trzytomowy cykl ‚Stajnia w Pieńkach’. W 2018 roku ukazał się jej nowy cykl ‚Śnieżna Grań’: ‚Za stare grzechy’ i ‚Pół na pół’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Morfina

Autor: Szczepan Twardoch

Awanturnicza powieść o człowieku. który urodził się w złych dla siebie czasach i z artysty uzależnionego od morfiny przemienił się w demonicznego. nieodpowiedzialnego konspiratora. męża. kochanka… Nie mógł mu zaufać nikt.

Konstanty Willemann jest synem niemieckiego arystokraty i spolonizowanej Ślązaczki. Ma za sobą kampanię wrześniową 1939 roku. jest podporucznikiem. oficerem rezerwy Wojska Polskiego. wojsko jednak go nie interesuje. Gdy tylko nadarza się okazja. korzystając z chaosu. nie rejestruje się jako wojskowy i zaczyna ukrywać w Warszawie. Przechodzi rodzaj choroby psychicznej. słyszy głosy wewnętrzne.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 20.14


ISBN

9788378182771: Wydawnictwo

Format

20.94: https://woblink.com/ebook/pielgrzym-terry-hayes-maciej-szymanski-agnieszka-horzowska-10261u

Cena:


ISBN

9788381290906: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/trup-na-plazy-i-inne-sekrety-rodzinne-garstka-z-ustki-tom-1-aneta-jadowska-34165u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32656/epub

1:

:

Cena:finansowanie partii politycznych w europie, tramwaj zwany pożądaniem książka, bez ciebie świat, pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki, chlopiec w pasiastej pizamie, harry potter autorka, wszystko się zmienia, autor dzieci kapitana granta, bez znieczulenia, zza światów, niemiecki audiobook, obliczenia chemiczne, historia polskiego szaleństwa, książka pdf, township poradnik, agnieszka skóra, szczeklik andrzej, dobraerotyka…